YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Kasım 2018 Perşembe

GanyanTime.com

8 Kasim Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Başarılı bir sezon geçiren Go Wiid, kısa bir süre dinlendirilmesine rağmen muhafaza ettiği iyi durumuyla başta şans verdiğim safkandır. Bu günkü binicisinin özenle hazırladığı gözlerden kaçmayan Demirrıfkı’dan beklentilerin üzerinde bir yarış gelebilir. Açıklarını hızla gideren Branzni, etkisiz son yarışına bir anlam veremediğim Angel Of City, uygun kilolu Pera ile aşama içerisindeki Victory Way sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 3-2-4-7-6-9

2. Koşu: Tatminkar ilk koşusu ardından kendisine nazaran çok daha formda rakipler yanında iştirak ettiği 1200 metre mesafeli Kv-6 çim yarışında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek tabela sonunda şans bulan Grand Zoff, koştukça çok daha iyi yerlere gelebileceğinin izlenimlerini veriyor. Gelişen kondisyonu ve elverişli grupta ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Her yarışını bir öncekinden farklı koşmaya başlayan Power By Fire ise favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 3-5

3. Koşu: Gücü sınırlı kısrakların mücadelesine sahne olacak oldukça zorlu bu ayakta bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Benim sıralamam; Bahane, Canözgü, Gönül Avcısı, Lady Hatun, Tanyeri, Fatihingülü ile Ezinegelini şeklinde olacaktır. 

SIRALAMAM: 6-2-3-4-8-5-1

4. Koşu: Bursa’daki etkisiz ilk koşusu ardından tekrar döndüğü İzmir’de DİLBAĞI takılarak iştirak ettiği 1200 metre mesafeli çim yarışında son viraja en geri çıkan Komutan Baba, özellikle düzlükten sonra orta kulvardan yaptığı kuvvetli ataklarıyla tabela dibinde tamamlayarak beğenimi kazandı. Koştukça üzerine koyan ve tamamladığı hazırlıklarında da göz dolduran tayın gruba üstünlük sağlamasını bekliyor ve sizlere tek olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

5. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından iyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren Aksakkalı, bomboş kilosu ve kantarmasını tanıyan binicisiyle favorimdir. Uygun rakipleri bulan Star Rubby, başarılı olduğu piste göz ardı edilmemeli. Aşama içerisindeki High Preasure, istikrarlı koşan Baba Merdan ile sevdiği piste çıkan Congenial Son hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 6-2-3-8-9

6. Koşu: Başarısız son koşuları ardından tekrar geldiği İstanbul’da eksiksiz bir hazırlıktan geçen Aysev, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Güzel bir forma sahip Ateşin Kanatları ile Lady Adile sert takipçileridir. 

SIRALAMAM: 4-1-6

7. Koşu: Diğer koşularının aksine beklemeyi tercihlediği son koşusunu kolay ve gösterişli kazanan Baydöker ile tam bir istikrar abidesi olan Gözüm Kaldı ilk etapta düşünülmeli. Mesafenin başarılı isimlerinden Mizzen Of Turkey ise en küçük hatayı affetmez. 

SIRALAMAM: 3-4-5

8. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Galvatron başta olmak üzere; Hawai Storm, Beach Life, Oğlum Baturay, Charmer Hemp ile Have I Nice Trip sırası ile değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 9-3-6-5-1-2

9. Koşu: Son haftalarda güzel bir form yakalayan Baldağı ile Canım Mira başarılı oldukları pist ve mesafede birincilik için kıran kırana kapışacaklardır. Gücü oranında ters koşabilen Sürmeli Sultan ve son 5.liği dikkat çekici Seher Vakti her an devreye girebilecek yetenekteler. 

SIRALAMAM: 2-1-3-9