YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Kasım 2018 Cuma

GanyanTime.com

9 Kasim Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Gölcüklü, tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Immortal Life, Ankara’dan eli boş dönen Körebe, önemli bir kilo avantajına sahip formda Alidev, sürekli tabela içerisinde yer bulan Kupalım ile başarısız son yarışını ölçü almadığım Ray Of Sunshine ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 3-5-7-9-2-4

4. Koşu: Üst üste kazandığı koşularındaki formunu koruyan Baş Ağa, uyum içerisindeki aprantisiyle yine çok şanslı. Kısa bir süre istirahat eden Son Emir, yeterli görünen hazırlıklarıyla favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Karazeytin, bomboş sıkletiyle kötü gidişatta dur diyebilir. Eli kulağına getirilen Kadirkaan, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. İstikrarlı Su Melek ile yükselişteki Asi Kırtay en küçük hatayı affetmezler. 

SIRALAMAM: 4-5-8-9-7-11

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan kalite safkan Cooger, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında günün ilk teki olacaktır. 

SIRALAMAM: 3 // 1-7

6. Koşu: Sadece DİLBAĞI takıldığı son iki koşusunda başarılı sonuçlarla ayrılan Rekuva, güzel hazırlıklarıyla favori olmayı hak ediyor. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle Village Hoof, üst sıralardaki yerini zorlar. İstim üzerine getirilen My Glory, dengi grupta kuponlarda muhakkak bulundurulmalı. Zaman zaman ters koşabilen Princess Rio, her an devreye girebilecek yetenekte. 

SIRALAMAM: 3-4-2-10

7. Koşu: Birbirinden başarılı İstanbul’daki yarışları ardından bu kez şansını Bursa’da tanıyacak olan Enjoy’un kaba kumda çok daha iddialı koşacağına inandığımdan dolayı günün ikinci teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

8. Koşu: Günü zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermelisiniz. Kainatım, Cesurmirza, Fırtına Toynak, Karatepeli ile Allıyarım ufak bütçeli kuponlar için yeterli görünse de; Sonmuharrem, İboberk, Mamoste ve Hoppa gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 13-3-15-6-2-8-1-7-12