YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Aralık 2018 Pazartesi

GanyanTime.com

4 Aralik Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Tabela sonlarında tamamladığı son koşularıyla aşama içerisinde olduğunu ispatlayan Best Of Hazal, oldukça elverişli rakipler yanında bir hayli ön plana çıkıyor. Hazırlıklarında da yeşil ışık yakan kısrağın kazanarak Maiden'e veda etmesini bekliyorum. 

SIRALAMAM: 1

3. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve erkenden gittiği Adana'da yaptığı çalışmaları mükemmel Firikya, sprint mesafesini kısaltarak sonlara bırakması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Bu tip ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Gümbürgümbür ile pist ayırt etmeyen formda Yetim Ahmet favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecekler. 

SIRALAMAM: 5-1-2

4. Koşu: Uzun bir tedavi dönemi ardından üzerine gidilmeden bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan Thrasher, gelişen kondisyonuyla çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. Güzel bir form yakalayan Alexandrapoli ve çimdeki yarışını ölçü almadığım Companero hatalardan istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 1-2-3

5. Koşu: Koşunun ön tarafta muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması lehine Scamp, sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Kondisyon açığını hızla kapatan Shutka, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. Kantarmasını iyi okuyan binicisi idaresinde Turap ile kazanarak moral bulan Runner Cat hatalardan istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 8-2-6-5

6. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan The Best Of Time, yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Makineden düzgün çıkması halinde ne denli farklı koşabileceğini kazandığı son yarışı ile bir kez daha ispatlayan Samravhan, mesafesinde kuponlardaki yerini almalı. Yeni ilgililerindeki ilk sınavına çıkacak olan Rinaldo, muhafaza ettiği güzel durumuyla ihmal edilmemeli. Etkisiz son yarışına bir anlam veremediğim Didonato ile üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Özdemir Bey sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 5-4-2-3-1

7. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Meleksima, güzel durumuyla Gazınç, dişine göre rakipler arasında koşan Yurdakul, yeni yeni kendini bulan Gedizkaya ve gösterişli kazandığı son sınavıyla Bilginkadir ilk etapta düşünülmeli. Albunea, Pirsuslu, Açık Kırmızı ile İncirli Tepe zorlu koşuda gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 3-5-2-1-4-9-7-8-6