YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Aralık 2018 Salı

GanyanTime.com

4 Aralik Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Bu aralar güzel bir form sıçraması gösteren Ahmin, aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Kendisine uygun rakipleri bulan Aksoyak ile 4 gün 1800 metrelik kum yarışı tatminkar Sultanbatur ihmale gelmezler. Dişine göre rakipleri bulan Kavzan, ağır kilosuna rağmen her an devreye girebilir. Toparlanma çabası içerisindeki Tulyarbaba, sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 6-3-7-1-4

4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm safkanların ayakları düz basın. Özellikle İstanbul’daki son 1000/1.02.8 – 400/24.5 R güzel dereceli galobunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hazelnut başta olmak üzere; Sefer Usta, My Göksu, Kunta Kinte ile Kuzey Hamsa sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir. 

SIRALAMAM: 8-5-9-2-3

5. Koşu: Bu tip mesafelerde iştirak ettiği İzmir pistindeki koşuları gayet parlak Reco ile start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Arkansas Soul ikilisine eşit şans vermekteyim. Geçtiğimiz hafta 63 kiloyla katıldığı 2000 metrelik Kv-6 kum koşusunu tekrarlaması halinde Win For Me bu gün için rakip tanımayacaktır. İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları olumlu Superstar Lady, sevdiği piste göz ardı edilmemeli. Önde boş kalacak olan Rasimbey ise en küçük hatayı affetmez. 

SIRALAMAM: 4-1-2-7-5

6. Koşu: Kum performansı oldukça etkileyici formda Hoppa ile pisti bu kez çok daha iyi tanıyacak olan Kurtarbeni arasındaki mücadelede en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 1-5

7. Koşu: Yarışı önlerde süratlendirecek safkanların bir hayli fazla olması ve uygun kilosuyla şansının iki kat artığını düşündüğüm Cabbar Reis’ten etkili bir koşu bekliyorum. Formu parlak Baldağı, yükselişteki Saygon ile İstanbul’dan iyi giden Canyoldaş gözden uzak tutulmamalı. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı. 

SIRALAMAM: 7-6-4-3-2-1-5

8. Koşu: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son 1200 metre mesafeli kum koşusunu bu günkü binicisiyle kolay ve gösterişli kazanan Rich Cat, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 9