YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Aralık 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

5 Aralik Beyaz Bayrak BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

GECE MAVİSİ  : İlk koşusundan itibaren takibimde olan VICTORY GALLOP tayı, İstanbul dan sonra verdiği aranın ardından Kocaeli de iki uzun mesafe yarışı ile nefes açıp 1200 kuma deklare olmuştu. O koşusunda rakipleri biraz daha hazırdı. Buna rağmen çok az farkla tabela dışı kaldı. Bu koşudan sonraki ilk kum yarışında,  İstanbul da TEKDALIN İZİ, HOPPA gibi kendisinden daha hazır rakiplerinin yanında çok az farkla tabela dışı kaldı. Bu iki yarışında da değinmek istediğim bir şey var. İstanbul sentetik pisti de Kocaeli kumu da oldukça yumuşak. Yumuşak piste adapte olamadı gibi. Bu gün start alacağı koşuya baktığımızda mesafe sanki biraz kısa gibi. Ancak, sprinte kalktığında devirlenmek sıkıntısı olmayan tay, rakiplerine karşı bu mesafe dezavantajını rahatlıkla lehine çevirecektir.  BURSA kumunda yaptığı idmanlarında piste çok iyi tutunan ve zaten kan hattı itibarı ile kaba kuma yatkın olan tay, çok iyi form durumuna sahip olup, sıklet dezavantajına rağmen, yalaladığı uygun grupta, kazanma hasretini Bursa da dindirecektir. BANKO.

HASANABİ  : Son yarışında kısa mesafede varlık gösteremese de, son uzun mesafeli yarışlarında geçen sezonki formunu bulmaya başlayan safkanın sahadaki form durumu çok iyi iyi olup, ihmal edilmemelidir.


Yedili plase için : AKŞEKER



Altılı Ganyan Şablonum

7.6.9.8.4.5.1.3.2
11
3.1.2
4.1.3
6.8.1.9.4
2 / 5.8.7.9
28 TL / 141 TL 

Bol Şanslar
Saygılarımla