YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Aralık 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

5 Aralik Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Olumlu tedavisi ardından bu pist ve mesafede katıldığı iki yarışı da mükemmel For The King, aynı titizlikle hazırlandığı sınavında favori olmayı hak ediyor. 202 gün aradan sonra katıldığı ilk 1200 metrelik kum koşusunda fotoya kadar nefes kesen bir mücadeleye girişerek çok az farkla 2.likle ayrılan Junior Zappa, gelişen kondisyonu ve mesafesinde söz sahibi olacaktır. Güzel bir form yakalayan Qaviy, uygun kilosunun verdiği avantajı en iyi şekilde değerlendirecektir. Bu kez daha hazır Hill Head’i sürpriz severler muhakkak değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 4-5-8-6

3. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın isimlerin mücadele vereceği bu ayakta; Ellianna, Alfa Kızı, Wind Power, Amphitrite, Gece Mavisi, Miranur, Last Princess ile Latinagirl birincilik için kapışacaklardır. 

SIRALAMAM: 1-3-2-6-11-9-7-8

4. Koşu: İzmir kumunda katıldığı 4 startından 3’ünde zaferle ayrılan Innovation, muhafaza ettiği güzel durumuyla ilk kez çıkacağı pisti yadırgamadığı takdirde zaferle ayrılacaktır. Aksi takdirde; kazanarak moral bulan Single Car ve bu grupla baş edebilecek güçteki Kızım Azra devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 2-3-1

5. Koşu: Mükemmel durumunu aynı titizlikle devam ettiren Ateşgeçirmez ile kısa bir süre istirahat ettirilen kabiliyetli kısrak Madam Alya arasında seyredilmeye değer bir çekişme olmasını bekliyorum. En az hata yapan koşunun kazananını belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 1-4

6. Koşu: Formunu sürekli geliştiren Yirmialtı, istikrar yakalayan Sensu, yeterli bir hazırlıktan geçen Mirnur ve aşama kaydeden Aşkbuketi sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır. 

SIRALAMAM: 8-6-4-1

7. Koşu: İstanbul ve Kocaeli pistlerinde katıldığı son koşularında kendisine 3.lükte şans bularak istim üzerine getirildiğini kanıtlayan Kalaycıkaya, elverişli rakipler arasında bir adım öne çıkmakta. Etkisiz son yarışı ardından istirahat ettirilen Hasan Abi, hız verdiği çalışmalarında sergilediği derecelerle dikkat uyandırıyor. Dişine göre rakipler yanında koşuya ağırlığını koyacaktır. 

SIRALAMAM: 7-2