YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Aralık 2018 Salı

GanyanTime.com

5 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Cevhere, vasat rakipler arasında kuponlara öncelikli yazılmalı. Beklentilerin çok altındaki ilk yarışını kesinlikle gücüne ölçü almadığım Punto Final, yeterli gördüğüm hazırlıklarıyla kendisini affettirebilir. Bu haftaki çalışmalarını beğendiğim Petite Rouge’nin yakın takibe alınması taraftarıyım. Bu kez DİLBAĞI takan Carrie, Salı sabahı yaptığı 600/36.3 – 400/23 R sprintinde oldukça sıhhatli görünen Amazon Queen ve dereceli işleriyle Benares hatalardan yararlanabilecek kısraklardır. 

SIRALAMAM: 5-9-8-4-1-3

4. Koşu: Son 1400 metre mesafeli sentetik pist koşusunu kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakmayı başaran Civantay, 4’te 3 yaptığı başarılı binicisiyle birinciliklerine bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Mesafe ayırt etmeyen Gümüşkesen, inatçı yarış karakteriyle favoriden bu gün rövanşı almaya çalışacaktır. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Sinanlı, öndeki kapışmalardan kendisine pay çıkarabilir. Beklentilerin çok altındaki son yarışını ölçü almadığım Dalicim ve uygun kilolu Baltacı söz sahibi olabilecek diğer isimler. 

SIRALAMAM: 6-3-4-5-7

5. Koşu: Kısa ara sonrası yarışı gereksiz yere çok gerilerde takip ettiği son 1400 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, fotoya yakın en dış kulvardan gerçekleştirdiği kuvvetli atakları ancak kendisine tabela sonunda yer bulmasına yeten Dakota’nun son kez Tatanka ile birlikte yaptığı uzun galobu da kusursuzdu. Mesafenin uzaması şansını çok daha artıran kısrağı birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Pazartesi sabahı yaptığı 600/36 – 400/23.8 ÇR sprintinde oldukça beğenimi kazanan Pearl Gem, favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir. 

SIRALAMAM: 1-4

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve üst üste kazandığı koşularındaki formunu aynı ciddiyetle koruyan Babaarif ile en az kendisi kadar iyi bir forma sahip bulunan ahırdaşı Makriköy ile birlikte mücadele veren Benhalil arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 1-4

7. Koşu: Fazla sıkıştırılmadan kendi halinde 5.likle ayrıldığı ilk sınavını bu grup için yeterli gördüğüm Women Pilot, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacaktır. Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaştığı gözlerden kaçmayan Red Tide, idmanlarındaki görüntüsünü performansına yansıtması halinde söz sahibi olur. Uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve tamamladığı hazırlıkları olumlu Orabella, yeterli pişkinliği ve güçlü orijiniyle ihmal edilmemeli. Hafta başı yaptığı 800/48.4 – 400/23.3 R dereceli galobunda yeşil ışık yakan Paddy ve aşama içerisindeki Zehter kollanılması gereken kısraklardır. 

SIRALAMAM: 9-6-3-4-10

8. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan ve mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Makaracı Çocuk, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında yine çok şanslı. Yeni ilgililerindeki ilk sınavına çıkacak olan Rotabelli ve erkenden getirildiği İstanbul’da sıkı bir hazırlıktan geçen Aybars favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 8-12-10