YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Aralık 2018 Perşembe

GanyanTime.com

6 Aralik Sporx İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün 6 koşulu zayıf bir program var. Günün ilk ayağında start alacak olan ANDREA HANIM, son üçüncülüğünden sonra artırdığı form durumuyla bu rakipler önünde kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız bir diğer liman ise LADY HATUN olacak. İdman pistindeki işleri dikkat çeken kısrak startta oyalanmazsa bugün ters bir yarış çıkartabilir. Çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İzmir programında bugün farklı bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son yarışı ölçü olmayan SIELA, için ilgilileri burada çok umutlu. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. Güvenerek düşük bütçeli kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir.T üm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4-9 / 7 

Normal Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4-9 / 7-1-4-8-9