YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
15.12 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Aralık 2018 Cuma

GanyanTime.com

7 Aralik Ertan Yapıcı KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmin ve Koşu Yorumları

 

YENİ YAZARIMIZ ERTAN YAPICI İLK TAHMİNİYLE SİZLERLE...

"Dedemin arsa satıp at almasıyla başlayan aile serüvenimize babam 50 yaşına kadar Veliefendi hipodromunda yarış kaçırmadan devam etmiştir. Bizde daha çocukken Veliefendinin o güzel ortamını soluyarak başladığımız at yarışı sevgimize reşit olmamızla beraber bahislerimizle iştirak etmiş bulunmaktayız. İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir'de başarılıyım Bursa yarışlarını dar programda takip etmeye çalışıyorum. "
1.Ayak: İstanbul'dan çok formda giden KARADAĞLI(5) ilk şansı verdiğim isim olup eksik koşması halinde idmanlarında göz dolduran ATLIKARDEŞLER(2) ve formunu ilerleten ŞAHCAN (6) devreye girecektir.

2.Ayak: Birbirine denk atların mücadelesinde son iki yarışında rakiplerinin etkili sprintlerine karşılık veremeyen ÇILDIRGÖLÜ (1) aprantisi eşliğinde bu sefer gücünü idareli kullanıp fotoyu önde geçecektir. Bu pist mesafeyi seven YILDIRIMHAN(4), İstanbul'dan iyi gelen MY BLİTZ(5) ve boş sıkletiyle bu pisti seven AKDAĞ FIRTINASI(9) hata kollayacaktır.

3.Ayak: Son iki kum yarışında da potayı önde geçen ve daha önce geçtiği rakiplerini yine geçeceğine inandığım ATLETICO(2) 'yu günün Bankosu olarak görüyorum.

4.Ayak: İzmir'den çok formda gelen AYDURU(1) uygun grupta ve T.YILDIZ idaresinde bu yarışın favorisidir. Eküri avantajıyla LOLAN GÜZELİ(2) en yakın rakibidir. İdmanlarındaki iyi görüntüsü ve boş sıklet start alacak olan NALEZEN(7) ihmale gelmez.

5.Ayak: Son yarışında kazanan formda NAKİT(7), son yarışında son 200 'e kadar yarışı önde götüren BARBO(3), idmanlarında göz dolduran KOCA BAYRAM(4), İstanbul 'dan formda gelen MISTER BOND(5) ve orjin olarak kaba kuma yatkın HIGH CAT(1) bu yarış için ayırt etmeden yazılmalıdır.

6.Ayak: Bütçeniz el verdiğince çok at yazılması gereken bu koşuda öncelikle sırasıyla NEDİMHAN(7), PROXİMO(4), RESURRECTION(5), JOSHUA(3) ve BIG MAN(8) kuponlarda yer almalıdır.

Bol kazançlı bir gün olması dileğimle..

5.2.6
1.4.5.9
2
1 / 2.7
7.3.4.5.1
7.4.5.3.8 / 2.1.6.9

21,00 TL  /  113,40 TL