YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Aralık 2018 Perşembe

GanyanTime.com

7 Aralik Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Şahcan İstanbul’dan çok iyi durumda giden Karadağlı arasındaki mücadeleye, mesafenin uzaması lehine Baba Nakkaş’da iştirak edecektir. Gücü oranında başarılı koşan Balamirefe ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 6-5-3-4

4. Koşu: İstanbul’da çok daha güçlü rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran My Blitz, iç piste tamamladığı hazırlıklarında mükemmel bir görünüm içerisinde. Orijin olarak yatkın olduğu piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Eksik koşması halinde karışacak olan ayakta; Time Out, Yıldırımhan, Oğlum Batuhan ve Çıldır Gölü devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 5-2-4-3-1

5. Koşu: İzmir ve Kocaeli pistinde katıldığı son iki koşusunu da kolay kazanarak ne denli iyi bir forma sahip olduğunu gözler önüne Atletico, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında çok şanslı. Bir kez daha kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

6. Koşu: İzmir kumundaki son iki yarışı bu grup için oldukça parlak Ayduru ve en az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ekürisi Rıfkiye ile birlikte koşan Lolan güzeli bu ayak için yeterli olacaktır. 

SIRALAMAM: 1-2

7. Koşu: Katıldığı son 1200 metrelik kum koşusunu 1.12.14’lük derecesiyle kazanarak moral depolayan Nakıt, devam ettirdiği güzel durumuyla yine çok şanslı. İstanbul’dan iyi durumda götürülen Mister Bond ve kaba kumda iddialı olmasını beklediğim High Cat en küçük hatayı affetmezler. Aradan sonra yarış gören Koca Bayram ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 7-5-1-4

8. Koşu: Form durumu oldukça iyi Nedimhan, uygunlaşan kilosuyla Big Man, istim üzerine getirilen Spring Break, bu grupla baş edebilecek güçteki Joshua, yükselişteki Resurrection ile üzerindeki durgunluğu atmaya çabası içerisindeki Empire Son sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 7-8-9-3-5-6