YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Aralık 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

8 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İzmir’deki tatminkar koşuları ardından bu kez başarılı olduğu piste şansını deneyecek olan Alemin Kralı, ufak tefek problemlerinden kurtulan Ayahna, Bursa’dan kazanarak moralli dönen Taşralı, ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim Şahin Tepesi, dengi rakipler yanında Thor ve form durumu parlak Turgut Usta zorlu koşuda ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım. 

SIRALAMAM: 8-4-7-1-2-3-6-5-9

3. Koşu: Pist ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularında üstün bir performans ortaya koyan Tiniz Beyi, uygun kilosuyla başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Perşembe günkü 400/22.7 R düzlük sprintinde mükemmel durumundan hiçbir şey kaybetmediğini pırıl pırıl görünümüyle ispatlayan Kaynanca, en az favori kadar söz sahibi olacaktır. Sabırlı bir bekleme yaptığı ve düzlükten sonra liderliği aldığı gibi farkı açarak kolay kazandığı son sınavı enfes Scifo, dengi rakipler arasında yine çok şanslı. Gücü oranında başarılı koşabilen Babaros ise rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 7-2-5-4

4. Koşu: Bu gün için önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı şansını oldukça artıran Umutlu, güzel hazırlıklarıyla başarısız son koşusundaki izleri silmeye çalışacaktır. Sağlıklı bir idman görünümüne sahip Salvo ile Cuma günkü kısa sprintinde oldukça iyi gördüğüm Rışvanoğlu favorinin en küçük bir hatasını affetmezler. 

SIRALAMAM: 5-3-4

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve özellikle son 1200 metrelik Kv-8 çim yarışını zorlanmadan kazanarak sınıfını ispatlayan Serenity, çok daha iyi gruplarda bile söz sahibi olabilecek kalibreye sahip. Bu piste çıktığı iki koşusundan da zaferle ayrılan Kızıl Tüy ise favorinin adeta gölgesi olacaktır. 

SIRALAMAM: 1-2

6. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan ve son kez yaptığı 1000/1.10 – 400/27.3 R galobunda geçen haftalara oranla çok daha iyi bir duruma ulaştığını gözlemlediğim Rahiya’nın ilave edilen DİLBAĞI takısıyla kazanmasını bekliyorum. Bahis oynayacak yarışseverler ise; Perçin ve Santolina ikilisini değerlendirmeli. 

SIRALAMAM: 7

7. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusunda fotoya yakın Thor gibi ciddi bir isme zorlu anlar yaşatarak formunda ne denli ciddi gelişmeler olduğunu belli eden Görünmez, aynı sınavını tekrarlaması halinde rakip tanımayacaktır. DİLBAĞI takısının unutulduğu son çim yarışını az farkla tabela dibinde tamamlayan Altın Turbo, kusursuz idman görünümüyle favorinin en ciddi takipçisi konumunda. Açıklarını hızla kapatan Pexuss, İzmir’de üzerine gidilmeden yarış gösterilerek kondisyonu açığını kapatan Nişanlı Kız ve yeni yeni kendini bulan Murtecizcan sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 8-3-5-4-1