YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Aralık 2018 Cumartesi

GanyanTime.com

9 Aralik Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kısa ara sonrası eksik işlerle katıldığı son yarışında tatminkar bir 4.lükle ayrılan Güzide Zeynebim, gelişen kondisyonuyla bu kez çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Strong Hold, güzel hazırlıklarıyla kuponlardaki yerini almalı. Bu kez KAPALI GÖZLÜK takılan Bartolomeo, edindiği tecrübeyle üst sıralardaki yerini alacaktır. İstim üzerine getirilen Pancmahal, sonlardaki ataklarıyla birinciliğe uzanabilir. Formu parlak Roermond ve sürekli üzerine koyan Solar Energy sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 10-9-3-6-7-8

3. Koşu: Mücadele verdiği son koşularında gayet tatminkar sonuçlarla ayrılan Seherinsesi, oldukça vasat rakipler arasında bir adım öne çıkmakta. Üst üste kazandığı koşularındaki formunu devam ettiren Bilginkadir, uyumlu aprantisiyle yine çok şanslı. Zaman zaman ters koşabilen Dalton ve son sınavını çok kolay kazanan Mavi Ateş gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 3-5-8-2

4. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1400 metre mesafeli kum yarışını 1.27.20 gibi gayet güzel bir dereceyle kazanmayı bilen Pastor, bomboş kilosuyla yine çok şanslı durumda. Sert gruptaki son yarışını ölçü almadığım Tekdalın İzi ve çimde yarış görerek açıklarını kapatan Ganando Solo favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecekler. 

SIRALAMAM: 10-9-1

5. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan Dear Molly ile 58 kiloyla katıldığı son sınavından parlak bir 2.lik çıkaran Herring ikilisine eşit şans vermekteyim. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki Kraliçe Havva ve mesafe ayırt etmeyen My Titanium göz ardı edilmemeli. 

SIRALAMAM: 6-8-7-4

6. Koşu: Ankara'daki ilk çim yarışında fazla sıkıştırılmayan ve koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim Arts Man, ilave edilen DİLBAĞI takısı ile üst sıralardaki yerini alacaktır. Ufak tefek sorunları halledilen Apokalipto ve formunu sürekli geliştiren Kedim öncelikli takipçileri. Hesperos, Beybora ve Puro kollanılması gereken diğer isimler. 

SIRALAMAM: 2-1-10-5-3-7

7. Koşu: Kantarmasını çok iyi tanıyan pilotunu bulan ve daha formda rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Dilber Gülü'nü lehine pist ve mesafede birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Bu günkü tekimdir. 

SIRALAMAM: 5