YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ HALİL ERDEM 12 ARALIK YABANCI ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 281 TL, YAZARIMIZ MEHMET FIRAT 11 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 2.597 TL KAZANDIRDI. /// AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
14.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
14.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Aralık 2018 Pazar

GanyanTime.com

9 Aralik Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği son 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın dışından diri gelen Bana’ya çok az farkla geçilen Giallo Ragazza, muhafaza ettiği iyi durumu ve formda binicisiyle kazanmaya çok yakın. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Can Hümeyra, uygun kilosunun da verdiği avantajla şeytanın bacağını kırabilir. Tam dişine göre rakipler yanında koşan Demirpoyrazım ile son Kv-6 kum koşuları oldukça parlak Feyat Baba ihmale gelmezler. Toparlanmaya başlayan Kral Artur ise öndeki kapışmalardan yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 6-1-2-3

5. Koşu: Bir üst gruptaki son yarışını ölçü almadığım Çınar Bey ile sürekli iyiye giden Victory Way her ne kadar bir adım öne çıksalar da; Crazy Mountain, Süphan ve Niguel gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 2-4-1-3-7

6. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve hız verdiği çalışmaları yeterli Memduhağa, nefes yönünden etkilenmediği takdirde gruba üstünlük sağlayacaktır. Ön tarafta Babaarif ile kıyasıya bir mücadeleye giriştiğinden dolayı ancak kendisine 4.lükte şans bulan Demirturbo, gelişen kondisyonuyla yarışa ortak olacaktır. Formu parlak Arslanturbo ile güzel bir sıçrama gösteren Mezithaber üst sıraları zorlayabilecek diğer şanslı safkanlardır. 

SIRALAMAM: 4-2-1-5

7. Koşu: Dereceli hazırlıklarıyla dikkat uyandıran Dzlieri Gogona ile koştukça iyi yerlere gelmesini beklediğim Calliente arasındaki mücadeleye, yeterli kondisyonuyla Watch Me’de katılacaktır. Nosce Te Ipsum ve Prenses Cindy geniş kuponlar için düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 4-1-11-5-6

8. Koşu: Tırnağının ucuna getirilen Menina, bu gün için makinede fazla oyalanmadığı takdirde birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. Form tutmaya başlayan Moi Jizni ile tekrardan sevdiği piste dönen Bosphorus Beauty birinciliği zorlayabilecek diğer kısraklar. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Venus Daughter ise rakiplerinin eksiklerinden istifade edebilir. 

SIRALAMAM: 4-8-1-3