27 Nisan İstanbul Türker YÜKSEL Altılı Tahmini

Merhaba;

Ganyantime.com için hazırladığım ilk çalışmanın siteyi takip edenlere ikramiye ile merhaba diyerek başlamasını dilerim. 
Sistem olarak öncelikle tuttuğum atları yazıyorum ve ekonomik kuponlar ile şansını denemek isteyen yarışseverler için bölünebilecek sıralamaları “/” ile belirtmeye çalışıyorum.
Şablonlarımda alternatif teklerimi sunmaya çalışacağım bazen 2’den fazla bazen gününe göre bir tane tek önerebilirim. 
Belirtmek isterim ki kendi oynadığım kuponlarda genelde 2 tekli kuponlar ile oyun kurmaktayım gününe göre bazen sadece bir banko ile de oynadığım olabiliyor.
Her zaman kendi tuttuğunuz atları eklemeniz gerektiğini unutmayın, çünkü bilirsiniz ki at atı geçer analiz, takip değil bazen şansın da yanınızda olması gerekir.
Umalım bugün şans yanımızda olsun.

HERKESE BOL ŞANSLAR

27.04.2014 – İSTANBUL
_______________________
2-3/4-1/HEPSİ
2-BALASAGUN(IRE) (6-9-8-5)
5-MY DEAR SON*/4-1/2-6
5-2-1/4-3
8-YARAMAZ ÇOCUK/6,7,1
15-6-9-3-14-8 (4)

ALTILI GANYAN  3.623,56 TL VERMİŞTİR.
NOTLAR:

2. AYAK – İlk Koşan RIBELLA(IRE) safkanı İngiliz dişisi BALASAGUN’nun bugün sihirbaz’ın yönlendirmesiyle ilk koşusunda kalitesini ortaya koymasını bekliyorum.Bu ayakta risk almamak isteyenler için parantez içinde alternatifler sunulmuştur.
3. AYAK Kendi oynayacağım kuponda çok güvendiğim MY DEAR SON’nın başarılı olacağına inanıyorum ve tek değerlendireceğim ama kendini kanıtlamış İngiliz safkanlarının bu mücadelesinde öncelikle safkanları sıraladım, risk istemeyenler hepsi diyerek geçebilirler.
5. AYAK – Tabelada yine alternatif tek olarak gördüğüm Karataş idaresinde YARAMAZ ÇOCUK’un bu grubu geçeceğini düşünüyorum, özellikle kupalı yarışlarda sihirbaz’ın daha özverili koşturduğunu düşünürsek yine de risk sevmeyenler için tuttuğum atlar sırasıyla belirtilmiştir.


Görüşürüz. 


Türker YÜKSEL Twitter Hesabı


TAHMİNLERİNİZİ ARTIK ANDROID UYGULAMAMIZ ÜZERİNDEN DE KOLAYLIKLA YAPABİLİR, DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİME GİREBİLİRSİNİZ... DETAYLAR VE ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*