17 Mayıs Ankara Günün Bankosu, Günün Bako Atları, Altılı Analizi
2.AYAK:
Sondan bir yarış önce güzel formunu sahaya yansıtarak güzel bir birincilik elde eden Royal Signature yine aynı mesafede koştuğu son yarışta dördüncü gelmişti. Bugün A.Sözen idaresinde koşacak olan safkan bu yarış için yaptığı güzel galopları ile son yarışının izlerini silebilir.
Son yarışında tekrar eski formunu bulduğunu göstererek yakın ara ikinci gelen uzayan mesafede sevdiği pistte daha etkili bir yarışı kilo avantajı ile kullanacak olan Present Perfect‘ten etkili bir yarış gelebilir.
Son yarışında etkisiz olarak beklentilerin dışında koşan ancak bugün farklı koşabilecek kumaşa sahip Blue Eagle, sihirbaz H.Karataş ile etikili olabilecek üçüncü şanslı isimdir.
3.AYAK:
Son yarışında mücadelenin dışında kalarak dördüncü olan Karaeser bu yarışından hemen dört gün sonra bugün koşacağı yarış için kayıt oldu.İdeal mesafesinde bu kez koşacak olan safkan uygun rakipleri uzayan mesafe avantajını da kullanarak geride bırakıp kazanmaya yakındır.
4.AYAK:
Formunu sürekli geliştirip bu yarış için güzel galoplar ile bu yarışa katılacak olan Merkürün Kızı A.Çelik idaresinde koşuya ağırlığını koyabilir.
Son yaırşını gösterişli bir şekilde kazanırken formunu ortaya koyan bu kez Ö.Yıldırım idresinde daha iyi bri yarış ortaya koyabilecek yine güzel idman durumuna sahip olan Aryele ikinci şanslı isimdir.
Yeri olanlar için yaırşın sürprizi kum piste henüz çıkmasa da orjin olarak kaba kumu iyi koşabilecek Hünkarınoğlu yazılabilir.


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*