10 Mart Abdullah Toprak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK-  ALTILI GANYANIN İLK AYAĞINDA  BU GRUPTAN YAŞ OLARAKTA KALİTE OLARAKTA BÜYÜK OLAN MEHMET KAYA İDARESİNDEKİ 5-BARRERA ALDIĞIM DUYUMLAR VE YAPTIĞIM ÇALIŞMALAR SONUCUNDA GÜNÜN EN SAĞLAM TEKİDİR . SİZ DEĞERLİ GANYANTİME TAKİPÇİLERİNE BANKO OLARAK ÖNERİYORUM . . 

2.AYAK- YİNE 4 YAŞLI ARAPLARA MAHSUS BÖLÜNEN MAİDEN KOŞUDA BAŞTA 6-HATUNAY OLMAK ÜZERE 5-DURUTAYIM 3-BUHARALI 8-MELİKE HANIM VE SON OLARAK 1-ALACAKAYA YAZARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ . . 

3.AYAK- KOCAELİN’DE 2000 MESAFEDE BU PİSTİN EN FORMDA ARAP ATI CENGAVERİMİ GERİDE BIRAKIP İZMİRDE 1900 MESAFELİ HANDİKAP 16 YARIŞINDA APRANTİSİ DOĞUKAN SAV’IN HATALI YER TUTMASI SONUCU SON NEFESTE GELMESİNE RAĞMEN KAZANAMAYAN TATARBEYİ ŞUANDA EN BAŞARILI APRANTİ OLAN METİN HAMEDİ İLE BU GRUBU RAHAT GERİDE BIRAKMASINI DÜŞÜNÜYORUM VE SİZ DEĞERLİ GANYANTİME OKURLARINA 2. BANKOM OLARAK ÖNERİYORUM . .

4.AYAK- ŞARTLI 4 DİŞİLERE AİT BU YARIŞTA İSTANBUL’DAN GELDİKTEN SONRA KOCAELİN’DE HARİKA 2 YARIŞ KOŞAN 2-SEBAARBİN VE HENÜZ KALİTESİNİ YARIŞLARA YANSITAMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM 3-AYŞIN SULTAN YAZILARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİCEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM .. 4

5.AYAK-  SON YARIŞINDA UZUN MESAFEDEN ETKİLENEN VE BURSADAN KOCAELİYE HEDEF YAPILARAK GETİRİLEN 3.GÖLCÜKLÜ GÖKHAN GÖKÇE İDARESİNDE UFAK ÖLÇEKLİ KUPONLARA TEK ATILABİLİR. RAKİP ARAYANLAR İSE BİR SOLUKTA BİTİREBİLECECEK GÜÇTE OLAN 4-VULCANUS VE KISA SPRİNTİNİ İYİ AYARLARSA 2-KYOSHİ VE SON OLARAK ARA VERSEDE KALİTESİNE İNANDIĞIM 5-EXOTİC RİDE YAZILARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLENEBİLİR . . 

6.AYAK- İLK 5 AYAĞI AZ ATLA GEÇTİĞİMİZ İÇİN BEN BUGÜN SÜRPRİZİN BURDA GERÇEKLEŞCEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VE AYRIM YAPILMADAN (H) ŞEKLİNDE HEPSİNİN YAZILMASINI ÖNERİYORUM VE SİZ GANYANTİME OKURLARININ ŞANSININ BOL BAHTININ AÇIK OLMASINI DİLİYORUM UNUTMAYIN AT KOŞAR BAHT KAZANIR . . SAĞLICAKLA KALIN =))

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK- 5.BARRERA BANKOO.
2.AYAK- 6-5-3-8-1
3.AYAK- 2.TATARBEYİ BANKOO
4.AYAK- 2-3
5.AYAK- 3-4-2-5
6.AYAK- HEPSİ

KUPON TUTARI 28 TL’DİR OYNAYAN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER VE BAŞARILAR DİLERİM UMARIM ŞANSLI BİR GÜN OLUR =))

Sitemizdeki diğer KOCAELİ – ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*