12 Mart Abdullah Toprak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
İZMİR’DE 3 TEKLİ MİSLİ PROGRAM HERKESE BOLŞANSLAR DİLERİMM..

1.AYAK- HANDİKAP 15 DİŞİ ARAP KISRAKLARINA AİT BU KOŞUDA DAHA ÖNCE BU GRUBU 1900 MESAFEDE  GERİDE BIRAKAN VE YAMAK 1 YARIŞ OLMASI NEDENİYLE MUSTAFA ÇİÇEK BİNEMEYİP BANA GÖRE İZMİR’İN EN İYİ YAMAK JOKEYİ OLAN FERDİ KABADAYI İLE RAHAT BİR YARIŞ KAZANACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM 3 NUMARALI NEVVARE BENİM BANKOMDUR. 

2.AYAK- ÖNDE KENDİSİ TEMPO BELİRLEDİĞİ YARIŞLARDA UZUN MESAFELERDE İLK 2 DEN DÜŞMEYEN 2-CORDELYA STAR 3 AY ARA VERDİKDEN SONRAKİ YARIŞINDA BU GRUBU RAHAT GEÇMİŞTİ SON YARIŞINDA  YARIŞINDAN ÖNCE AŞIRI TERLEME YAPIP GÖKHAN GÖKÇENİN’DE FAZLA ZORLAMAMASI İLE GERİLERDE BİTİRMİŞTİ BUGUN FERDİ KABADAYI İLE ÖNDE BOŞ KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. UFAK YADA MİSLİ OYNAYANLAR BU ATI TEK YAZABİLİRLER RAKİP ARAYANLAR İSE SIRASIYLA 3-MELİSSA FRANKLİN 5-FAST TRACK 6-TORUN ANGEL SON OLARAK 1-HULİN YAZARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ . 

3.AYAK- DEMİRDÖVEN İÇİN FAZLA SÖZE GEREK YOK YARIŞ HAYATINDA HER MESAFEDE İZMİR’DE HİÇ GEÇİLMEYEN ŞAMPİYON BUGUNDE KAZANACAKTIR 2.DEMİRDÖVEN BANKO.

4.AYAK- 3-SAİNT HILARION İZMİR UZUN KUMUNDA YAPTIĞI PERFORMANSI EĞER ÇİMDEDE SERGİLEYEBİLİRSE BIRAKIN BU GRUBU İSTANBUL SEZONUNDA ERKEK TAY DENEME HATTA GAZİDE BİLE ÇOK ŞANSLI HALE GELİR UZUN LAFIN KISASI SAİNTH HILARION ÇOK RAHAT BİR YARIŞ KAZANIR 3-SAINT HILARION BANKOO. 

5.AYAK- İZMİR KUMUNDA FAZLA BAŞARILI OLAMAYAN ANCAK KALİTESİNDEN HİÇ ŞÜPHE DUYMADIĞIM MEHMET KAYA İDARESİNDEKİ 6-DEMİRCİ VE ARADAN SONRA ÇOK PARLAK YARIŞ KOŞAN 7-GÜMÜŞHAN AYRIMSIZ YAZILMALIDIR SÜRPRİZ ARAYANLAR İSE ÇOK FORMDA OLAN 1-ÇOLBİR YAZABİLİRLER.

6.AYAK- GELELİM SON AYAĞA ÇOK SÜRATLİ GEÇECEK YARIŞTA SERT JOKEYİ KADİR TOKAÇOĞLU İLE SONLARDA ÇOK ETKİLİ GELECEK OLAN 2-RED EYE BAŞTA YAZILMALI RAKİP ARAYANLAR İSE FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN SON KOŞUSUNU ÖLÇÜ ALMADIĞIM 1-SKYLANDER OLACAKTIR BU 2 SAFKANLA BURAYI GEÇEBİLİRİZ.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 3-NEVVARE BANKOOO
2.AYAK- 2-3-5-6-1
3.AYAK- 2-DEMİRDÖVEN BANKOO
4.AYAK- 3-SAİNT HILARION BANKOOO
5.AYAK- 6-7-1
6.AYAK- 2-1

1.80 TL’LİK BİR KUPONDUR İSTEYEN DİREK YATIRSIN İSTEYEN MİSLİ YAPARAK YATIRSIN HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM . . 

Sitemizdeki diğer İZMİR – ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*