13 Mart Abdullah Toprak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK- FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN 4-HATTUŞAŞ SON 3 YARIŞINDA MEHMET KAYA İDARESİNDE 2 YARIŞ KAZANMIŞTI. ANCAK SON 2 YARIŞINDA MEHMET KAYA’NIN BİNDİĞİ 2-KADBEY ‘İ TERCİHLEMESİ BU YARIŞIN 2 AT İLE YETERLİ OLACAĞININ GÖSTERGESİDİR. HATTUŞAŞ, KADBEY YARIŞIN BİRİNCİSİNİ BELİRLER DİYORUM VE İLK AYAĞA BU İKİ AT YETERLİ DİYORUM..

2.AYAK- KALİTESİNİN BU GRUPTAN ÇOK DAHA YUKARLARDA OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM 2-OTTONE İLK YARIŞI GÖKHAN YILDIZ İLE İSTANBULDA FAZLA ZORLANMADAN 5. TAMAMLADI İSTANBUL’DAN İÇ KUMDA UZUN GALOPLAR YAPTIRILARAK KOCAELİ’NE HEDEF YAPILARAK GETİRİLDİ İLK OLARAK BU TAYI DEĞERLENDİRİN RAKİP OLARAK İSE ÇIKTIĞI GİBİ BİR SOLUKTA BİTİREBİLECEK GÜCE SAHİP 8-PRENSES YAĞMUR ARTIK KAZANMA  VAKTİ GELDİĞİ İÇİN EN SERT RAKİPTİR BU İKİ AT BU MAİDEN AYAĞI İÇİN YETERLİ OLACAKTIR.

3.AYAK- SON YARIŞLARINDA ESKİ FORMUNA HIZLA ULAŞTIĞINI GÖRDÜĞÜM 6-TAYCAN BENİM İLK ATIMDIR. SON YARIŞINDA GÖREMEYE TAKILAN 5-KORALAY RAKİPTİR DAHA SONRA ÇOK ZOR YARIŞ KAZANAN BİR KAREKTERE SAHİP OLAN 3-ANILBEY FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN 2-SUBAŞI VE SON OLARAK YAŞLI KURT 1- GÖKBAKIR YAZILARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLENEBİLİR  . . 

4.AYAK- 1-HAŞMET SON YARIŞINDA ÇOK SERT RAKİPLERLE BAŞA BAŞ BİR MÜCADELE VERDİ BİR EVVELKİ YARIŞINIDA ÇOK RAHAT UZAK FARKLA KAZANDI TARTIŞMASIZ BU GRUPTA FAVORİ OLMAYI HAKEDİYOR FAKAT UZUN SÜREDİR TAKİBİMDE OLAN VE PEDİGRİSİNE, KALİTESİNE İNANDIĞIM 4-DEDE ME FORMUNU BULMUŞ DURUMDA BU İKİ ATLA RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ..

5.AYAK- YARIŞ ÇOK SÜRATLİ GEÇECEK YÜREĞİM VE DAĞ KAPLANI ÖNDE LİDERLİK MÜCADELESİNE TUTUŞURKEN GERİLERDEN ULAKÇI VE CENGAVERİM BİNDİRME YAPACAK BU YÜZDEN 2-CENGAVERİM 3-ULAKÇI ARASINDAN EN AZ HATA YAPAN YARIŞI KAZANACAKTIR AYRIMSIZ BU İKİ AT YAZILMALIDIR . . 

6.AYAK- KALİTESİNİN BU GRUPTAN ÇOK YUKLARDA OLDUĞUNU GEREK ORJİNİ İLE GEREK RAHAT GALOPLARI İLE GEREKSE 2. YARIŞINDA ŞARTLI 5 KOŞUP PARLAK YARIŞ YAPIP 3. OLMASIYLA DÜŞÜNDÜĞÜM 2-CRASSUS TRİBÜN YARIŞI YAPIP FOTOYU ÖNDE GEÇECEKTİR GANYANTİME TAKİPÇİLERİNE TEK OLARAK ÖNERİYORUM . . 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 4-2
2.AYAK- 2-8
3.AYAK- 6-5-3-2-1
4.AYAK- 1-4
5.AYAK- 2-3
6.AYAK- 2 (CRASSUS BANKOO)

4.80 TL’LİK BİR KUPONDUR İSTEYEN DİREK YATIRSIN İSTEYEN MİSLİDE YAPABİLİR OYNAYAN HERKESE ŞİMDİDEN BOL ŞANSLAR DİLERİM SAĞLICAKLA KALIN..

Sitemizdeki diğer KOCAELİ – İZMİR tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*