18 Mart Abdullah Toprak BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK- BU YARIŞTA ÖNDE TEMPOSUNU RAHAT KURACAĞINA İNANDIĞIM 1-OVA KARTALI BENİM İLK SAFKANIMDIR. EĞER DÜZLÜĞE RAHAT ÇIKARSA KESİNLİKLE KAZANIR. RAKİP OLARAK STARTA KALMADIĞI SON YARIŞINDA MÜKEMMEL SPRİNT ATAN 2-EL MIRADOR KALİTESİNİ BULMAYA BAŞLADIĞINI GÖRDÜĞÜM 6-BEST EVER YAZILARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ. 

2.AYAK- MAİDEN DİŞİLERE AİT BU YARIŞTA SON 1800 YARIŞINDA ÇOK PARLAK BİR GÖRÜNTÜ VEREN 5-GLAMOUR BENİM İLK ÖNERECEĞİM TAYDIR. GALOPLARINI BİR TÜRLÜ YARIŞLARINA YANSITAMAYAN 3-DIVINE LOVE VE ARA VERDİKDEN SONRA ÇOK PARLAK BİR 2.LİK YAPAN 4-DİLEKGÜLÜ BENİM ÖNERECEĞİM TAYLARDIR.. 

3.AYAK- ARADAN SONRA GÖRDÜĞÜ YARIŞLARDA HIZLA ESKİ FORMUNA KAVUŞAN 3-ADIMNUR BENİM İLK SAFKANIMDIR. ZAMAN ZAMAN TERS YARIŞLAR KOŞAN 1-ŞENBEDÜŞ İLK RAKİBİDİR. VE TABİKİ M. KAYA İLE HARİKALAR YARATAN 2-BESSEY YAZILMADAN OLMAZ BU 3 AT ARASINDA GEÇECEKTİR YARIŞ . 

4.AYAK- KUMDA HİÇ GEÇİLECEKMİŞ GİBİ GÖZÜKMEYEN KISADA HARİKALAR YARATAN 2-FRATELLİ BENCE KANEKO’DAN DOLAYI  UZUNDA DA HARİKA KOŞACAKTIR TARTIŞMASIZ BANKODUR.

5.AYAK- YARIŞ BANA GÖRE İNANILMAZ SÜRATLİ GİDECEKTİR EĞER TEMPOYA KATILMAZDA YAKIN TAKİP EDERSE 2-ALMAATA BU RAKİPLERİNİ GEÇER AMA YİNEDE GÜVEN VERMİYOR. ARADAN SONRA YARIŞ GÖREN 7-DENİZERİ İLK RAKİPTİR. BU GRUPTA HER ZAMAN İYİ KOŞAN 1-AKGİRAY VE 5-CERRAHTA YAZILMADAN OLMAZ BU 4 SAFKANLA BU YARIŞI RAHAT İZLEYEBİLİRİZ . . 

6.AYAK- 1-KUZİKO HEM KALİTE OLARAK HEMDE GRUP OLARAK BU GRUPTAN ÇOK ÜSTÜN BİR SAFKAN EĞER 59 KİLO KANTARMASINI ALİCAN İNAN İYİ AYARLARSA BU GRUBU RAHAT GEÇER AMA RAKİP YAZMAK İSTEYENLER BANA GÖRE BU YARIŞTA TEK RAKİBİ VAR 45,5 KİLO GİBİ BOMBOŞ BİR KİLOYLA BU YARIŞA KATILAN VE KUZİKOYU TEK ZORLAYACAK RAKİP OLARAK GÖRDÜĞÜM 5-OĞLUM EMREBEY’DİR. ŞANSINIZ BOL BAHTINIZ AÇIK OLSUN.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 1-2-6
2.AYAK- 5-3-4
3.AYAK- 3-1-2
4.AYAK- 2-(FRATELLİ) BANKO.
5.AYAK- 2-7-1-5
6.AYAK- 1-(KUZİKO) TEK RAKİP YAZMAK İSTEYEN 5-(OĞLUM EMREBEY)

KUZİKOYU TEK ATARSANIZ 7,28 TL LİK BİR KUPON OĞLUM EMREBEYİ EKLERSENİZ 14,56 TL LİK BİR KUPON OYNAYAN HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM…

Sitemizdeki diğer BURSA – ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*