24 Mart Abdullah Toprak KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
KOCAELİ’NDE CAZİP VE BİR O KADAR KEYİFLİ PROGLAMLA KARŞINIZDAYIZ ÖNCELİKLE KOŞAN TÜM SAFKANLARIN AYAKLARI DÜZ BASSIN.

1.AYAK- KOCAELİ’NDE 3 YARIŞ ÜST ÜSTE KAZANIP DAHA SONRA SORUNLARINDAN DOLAYI GERİYE ALINIP BİR TÜRLÜ ESKİ YARIŞLARINI TEKRARLAYAMAYAN ULTRASON ADANA’DA 2.CİLİĞİNDE ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNDÜĞÜNÜ GÖSTERDİ İLK OLARAK 
2-ULTRASON YAZALIM RAKİP OLARAK İSE 3-MİXTER DEXTER SIK KOŞTURULSADA 4-TAKASHIMA BİR KOŞU GÖREN 6-DISTANT GALLOP TERS BİR YARIŞ BEKLEDİĞİM 5-KATNISS VE 8-QUADIS YAZARAK RAHAT YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ. 

2.AYAK- İLK YARIŞINDA BÜYÜK FAVORİ OLMASINA RAĞMEN DÖNGEL YARIŞI YAPTIRILIP FAZLA ZORLANMAYAN 10-ŞALT APAY BU GRUBU GEÇMEYE YAKINDIR FAKAT YİNE EKSİK KOŞMASI HALİNDE YİNE KALİTESİNE İNANDIĞIM 9-ROMANESCA VE ÇIKTIĞI GİBİ BİTİREBİLECEK GÜCE ULAŞAN 3-FAIR STORM YAZILARAK RAHAT YARIŞ İZLENEBİLİR . . 

3.AYAK- DERBİDE RÖVANŞ MUCADELESİNDE YİNE 3-TAYCAN 6-KORALAY İLK OLARAK YAZALIM. FAKAT TERS YARIŞ BEKLEDİĞİM 2-BAŞOĞUL VE  4-ANILBEY MUHAKKAK EKLEYELİM . . 

4.AYAK- MÜKEMMEL FORMA ULAŞAN VE MEHMET KAYA’NIN TEKRAR TERCİHLEMESİYLE ÖNDEDE ÇOK BOŞ KALACAK OLMASIYLA HERŞEY LEHİNE GÖRÜNEN 5-TEREX ÇOK RAHAT BİR BİRİNCİLİK YAPAR DİYORUM VE SİZLERE GÜNÜN EN SAĞLAM TEKİ OLARAK ÖNERİYORUM . . 

5.AYAK- SON YARIŞINDA HİÇ BEKLENMEDİK ŞEKİLDE AÇIK YARIŞ KUM ATI GİBİ KOŞAN 5-ŞENGEZER MUHAKKAK YAZILMALI RAKİBİ İSE SADECE 3-FRİGYALI BU İKİ ATLA ÇOK RAHAT YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ. . 

6.AYAK- İSTANBUL’DA BİR TÜRLÜ BEKLENENİ VEREMEYEN VE SON YARIŞINDA MEHMET KAYANIN BİNDİĞİ VE TEKRAR TERCİH ETTİĞİ 7-MISS TURKEY BENİM İLK ATIMDIR RAKİP ARAYANLAR İSE ÖNCELİKLE 10-SLEVEN VE TERS BİR YARIŞ BEKLEDİĞİM 6-MAMAQUİLLA YAZARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRLER . . 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 2-3-4-6-5-8
2.AYAK- 10-9-3
3.AYAK- 3-6-2-4
4.AYAK- 5-(TEREX BANKOOOO)
5.AYAK- 5-3
6.AYAK- 7-10-6

25,92 TL’LİK BİR ALTILIDIR OYNAYAN HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…

Sitemizdeki diğer KOCAELİ – ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*