25 Mart Abdullah Toprak BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK- EL DEĞİŞTİRDİKDEN SONRA FORMUNUN ZİRVESİNE ULAŞAN VE KAZANMASI AN MESELESİ OLAN 8-BÜYÜLÜTAY BENİM SİZLERE İLK ÖNERECEĞİM SAFKANDIR UFAK OYNAYANLAR VE RİSK ALMAYI SEVENLER BU SAFKANI TEK ATABİLİR. RAKİP ARAYANLAR İSE ÖNCELİKLE BOMBOŞ KİLO VE SONLARDA ETKİLİ ATAKLARI İLE 6-ÖZGÜRTAY K.TOKAÇOĞLU’NUN TERCİHLEMESİYLE 9-UNUTULMAZ FORMDA JOKEYİ İLE 4-TOYDEMİRBATUR VE KUVETTLİ SPRİNTİYLE STARTTA FAZLA KALMAZSA 2-ASİLKAN YAZILARAK RAHAT BİR YARIŞ İZEYEBİLİRSİNİZ.

2.AYAK- GÜNÜN TEK MAİDEN YARIŞI OLAN BU KOŞUDA ÖNCELİKLE 6- GALLOPING BLISS YAZILMALI HAZIRLIKLARI MÜKEMMEL VE AYAĞINA ÇOK ÇABUK BİR TAY GÜNDÜZELİ ZORLANMADAN LİDERLİĞİ ALIRSA AT FOTOYU ÖNDE GEÇEBİLİR DAHA SONRASINDA İYİ YARIŞLAR KOŞUP BİR TÜRLÜ KAZANAMAYAN 8-HOKKABAZ KURTEL EKÜRİSİNİN İYİ ŞEYLER BEKLEDİĞİ 1-ALWAYS FAST TURGAY ALICININ ADETE YATIP KALKTIĞI 2-CANIS LUPUS VE SON OLARAK GÜÇLÜ BİR PEDİGREYE SAHİP 3-DİVİNE SOCIETY YAZARAK BU MAIDEN AYAĞINIDA RAHATÇA GEÇEBİLİRİZ.

3.AYAK- SON YARIŞINDA FRATELLİ GİBİ ŞAMPİYON ADAYI BİR SAFKANA SON 100’E KADAR DİRENEN 3-AMAZİNG GLOVE BENİM İLK SAFKANIMDIR ŞAYET O YARIŞTA İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE GÜCÜNÜ TÜKETTİ EĞER BUNDAN ETKİLENİRSE FORMUNUN ZİRVESİNDEKİ 2-KÜLÜNKOĞLU BEYAZ BAYRAK AYNA YAPARAK KAZANABİLİR BU 2 SAFKAN BU AYAK İÇİN YETERLİDİR.

4.AYAK- FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN KOVALAYACAK SAFKAN OLMAMASINDAN DOLAYI RAHATÇA TEMPO BELLİRLEYECEK OLAN 1-DAĞKAPLANI BAŞTA ÖNERECEĞİM İSİMDİR. FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN 2-KUTLUERİNOĞLU VE 3-ULAKÇI GÜÇLÜ ATAKLARIYLA ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞACAKTIR FAKAT BOM BOŞ KİLOYLA KOŞACAK OLAN VE BU GRUPLLARDA HER ZAMAN SÖZ SAHİBİ OLABİLECEK KALİTEYE SAHİP OLAN 5-BERTUĞ YAZMADAN KUPON YAPMAYIN . . !

5.AYAK- GÜNÜN KALESİ OLAN 2-IMPERFECTIONİST TABİKİ BUNU HAKEDİYOR AMA BENDE BU SAFKANDAN GERİ KALIR YANI OLMAYAN VE SON YARIŞINDA BÖYLE BİR GRUBU STARTTA KALMASINA RAĞMEN TUTARAK TRİBÜN YARIŞI YAPIP KAZANAN  MURAT GÜNDÜZELİ İDARESİNDEKİ 4-SİVEREK BEYİ DAHA ÖN PLANDADIR BU YÜZDEN BU İKİ SAFKANI ANCAK FOTO FINISH AYIRIR DİYORUM.

6.AYAK- YARIŞTA ÇOK KAÇAK SAFKAN VAR VE YARIŞ ÇOK SÜRATLİ GEÇECEK 49 KİLO KANTARMASINI ÇOK İYİ TANIYAN VE DAHA ÖNCE 1800 MESAFEDE DAHA SERT GRUPTA 2. VE 6. OLAN 7-REWARDING GIRL SON YAPTIĞI 37-24 ÇR İŞİNDE ADETA AYAKLARI YERE BASMADAN FOTOYU GEÇMİŞ KENDİSİNİ İYİ TANIYAN APRANTİSİYLE DOĞRU YERDE YÜRÜRSE ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE BU GRUBU GERİDE BIRAKIR YANINA KESİNLİKLE SAFKAN YAZMIYOR VE BANKO OLARAK ÖNERİYORUM . . .

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 8-6-9-4-2
2.AYAK- 6-8-1-2-3
3.AYAK- 3-2
4.AYAK- 1-5-2-3
5.AYAK- 4-2
6.AYAK- 7 (REWARDING GIRL) BANKOMDUR. 

24 TL TUTARINDA BİR KUPONDUR OYNAYAN HERKESİN BAHTI AÇIK ŞANSI BOL OLSUN.

Sitemizdeki diğer BURSA – ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın

 . . 


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*