26 Mart Abdullah Toprak İZMIR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK- FORMUNUN ZİRVESİNDE OLAN VE ÖNDE YİNE BOMBOŞ KALACAK OLAN 1-BORGATA KAZANMAYA EN YAKIN SAFKANDIR. HALİS KARATAŞIN TERCİHLEMESİ VE CEMCEM GİBİ SINIF SAFKANIN ARKASINDA 2.LİİĞİ BULUNAN FORMDA SAFKAN GOLD TO GOLD TEK VE SERT RAKİBİDİR.

2.AYAK BÖLÜNEN MAİDENİN İLK AYAĞINDA GEÇEN YARIŞINI AYNADA KAYBEDEN VE BU YARIŞA MÜKEMMEL GALOPLARLA HAZIRLANAN 7-APOLLO GİRL BİR SOLUKTA BİTİREBİLİR RİSK ALANLAR TEK ATABİLİRLER BU SAFKANIN TEK VE EN CİDDİ RAKİBİ İLK YARIŞI OLMASINA RAĞMEN GEREK ORGINI GEREKSE GALOPLARIYLA ÇOK HAZIR OLAN 4-SINGABUNG OLACAKTIR . . 

3.AYAK- HANDIKAP 16 YARIŞTA SÜREKLİ BİRBİRLERİNİ GEÇEN SAFKANLAR BİR ARAYA GELİYOR BEN ÇOK AT YAZMA TARAFTARIYIM BUNLAR ÖNCELİKLE 1-DOĞUHAN 5-ÖZGÜRÜNOĞLU 2-SOYLUKRAL 4-MURATEFE 10-YUKSELİNOĞLU 6-GEÇİLMEZ 8-UÇANKARINCA 9-BURGAZBEYİ AYRIM YAPMADAN SIRASIYLA YAZIYORUM . . 

4.AYAK- G1 HATAY YARIŞINDA İKİNCİ OLAN VE ARKASINDAN 2 TANE KV8 VE G3 KAZANAN MÜKEMMEL FORMDA ÇİMİN KALİTE SAFKANI 2-ATASOY EKÜRİSİ İLE BİRLİKTE BU GRUBU ÇOK RAHAT GERİDE BIRAKIR DİYORUM VE BANKO OLARAK ÖNERİYORUM . . 

5.AYAK- BÖLÜNEN MAIDENİN 2. AYAĞINDA İLK OLARAK 4-FLATBUSH FIVE ÖNERİYORUM BU SAFKAN 3 DEFA İSTANBULDA BAŞARISIZ OLUP İZMİRE GELDİĞİ İLK YARIŞINDA VİRAJI EL OYNATMADAN DÖNÜP SONRASINDA APRANTİSİ TEŞVİĞE BAŞLAYINCA SAĞA SOLA SAPAN SAFKAN BU SEFER JOKEYİ UĞUR POLAT İLE KAZANMAYA YAKINDIR RAKİPLERİ İSE 3-BRAZAVİL İLK YARIŞI OLMASINA RAĞMEN MÜKEMMEL HAZIRLANAN 2-BLUE ISLAND VE SON OLARAK BİR SOLUKTA BİTİREBİLCEK GÜCE ULAŞAN 9-GÖZÜİPEKTİR . 

6.AYAK- ÇOK ZOR BİR YARIŞ OLMASI NEDENİYLE ÇOK ATLA GEÇME TARAFTARIYIM ÖNCELİKLE 5-THERMESOS 6-ZORLUAT
9-MELOŞ 10-TOŞURKIZI 1-MAGMA 4-MÜŞTAK 8-FETHİYE 7-DEMİRCİ 11-ALADAĞLI YAZARAK RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRİZ . . 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK- 1-2
2.AYAK- 7-4
3.AYAK- 1-5-2-4-10-6-8-9
4.AYAK- 2-(ATASOY BANKOO)
5.AYAK- 4-3-2-9
6.AYAK- 5-6-9-10-1-4-8-7-11

69 LİRALIK BİR KUPONDUR OYNAYAN HERKESE ŞİMDİDEN BOL ŞANSLAR VE BAŞARILAR DİLERİM…

Sitemizdeki diğer İZMİR – ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*