9 Mart Abdullah Toprak İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları
1.AYAK– SON YARIŞINDA STARTTA OYALANMASINA RAĞMEN DÜZLÜKTE UZUN Bİ ARA KAPATIP GELEN ÖZÜM TATAR 2-3 AKSİYON DAHA OLSA YARIŞI KAZANIRDI BAŞTA ÖNERECEĞİM SAFKANDIR . İLK RAKİP OLARAK 4 NUMARALI SEVİMLİ’Yİ ÖNERİYORUM DAHA SONRA SIRASIYLA 9-YİĞİT HORSE 11-MİRHABER 5 BALDAR DİYEREK BU YARIŞI GEÇİYORUZ .

2.AYAK– KURTEL EKÜRİSİNİN ÇOK ŞEYLER BEKLEDİĞİ KURNAZ İSİMLİ SAFKANI ÇOK ŞANSLI GÖRÜYORUM . RAKİP ARAYANLAR İSE BAŞTA 7-NUMARALI TUNCAGÜNÜ YAZABİLİRLER BU SAFKAN KURNAZLA AYNI GÜN BÖLÜNEN DİĞER MAİDENDE START ALDI VE 
AYNI MESAFEDE KURNAZDAN DAHA İYİ BİR DERECE SERGİLEDİ . .

3.AYAK– 1 NUMARALI NEARLY GREEN’İ BANKO OLARAK ÖNERİYORUM Y-2 YARIŞI OLMASA KESİNLİKLE M.KAYA BİNECEK VE RAHAT BİR YARIŞ KAZANACAKTI ÇĞNKÜ M.KAYA SON GALOBUNU YAPTIRDI. YİNEDE M.HAMEDİ İLE İİYİ BİR UYUM SAĞLAMASINI BEKLİYORUM VE TEK OLARAK ÖNERİYORUM SİZ DEĞERLİ GANYANTİME OKURLARINA . .

4.AYAK– ANGEL FLY VE ZU HAT İSİMLİ TAYLARIN UZUNDA ORGİNLERİ İTİBARİ İLE EKSİK KOŞACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM  BU YUZDEN SON YARIŞINDA A.KURŞUN İLE HARİKA UYUM İÇİNDE KENDİNDEN YAŞÇA BUYUK ATLARIN SERGİLEYEBİLECEĞİ BİR DERECEYİ BU MESAFEDE RAHATÇA YAPIP KAZANAN NATIONAL ‘U SİZ DEĞERLİ GANYANTİME OKUYUCULARINA 2. BANKO OLARAK ÖNERİYORUM.

5.AYAK– DAHA ÖNCE RAHATÇA GERİDE BIRAKTIĞI RAKİPLERLE TEKRAR PİSTE ÇIKAN YOLBULAN BAŞTA ÖNERECEĞİM İSİMDİR UFAK KUPONLAR BU SAFKANI TEK ATABİLİRLER RAKİP ARAYANLAR İSE BAŞTA S.KAYA İDARESİNDE 3.AYÇIRA-2.MERTKAL-6.HASANŞAH’I YAZIP RAHAT BİR YARIŞ İZLEYEBİLİRLER . .  

6.AYAK-4 YUKARI HANDİKAP 16 YARIŞTA BAŞTA ÖNERECEĞİM SAFKAN 11.NUMARALI BERKAYHANDIR BU SAFKAN ARADAN SONRA 2 YARIŞ GÖRDÜ VE BUGÜN TEK BİLE ATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM SAFKANDIR BU SAFKANIN YANINA EK OLARAK 1.MUCİT-2.BEYAZ GÖLGE-4.PANGO-9.SAMBA-12.HİGH ROLLER VE SON OLARAKTA TERS YARIŞ KOŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM 6.RADİKAL STAR ÖNERİYORUM TÜM GANYANTİME OKUYUCULARININ ŞANSI BOL BAHTI AÇIK OLSUN . . 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
1.AYAK-10-4-9-11-5
2.AYAK-4-7
3.AYAK-1 BANKO
4.AYAK-2 BANKO
5.AYAK-1-3-2-6
6.AYAK-11–1-2-4-9-12-6

Sitemizdeki diğer İSTANBUL – ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın

Sizde sitemize birkaç saniyenizi ayırarak DESTEK olabilirsiniz. Tıklayın


TAHMİN VE GÖRÜŞLERİNİZİ ALTTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ...İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*