1 Ekim Beygir.com ANKARA – KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
ANKARA 

1.Koşu: İlk koşusunda başarılı sonuç alan ONE BEYBİ (11) favorimiz olup EŞKBARHAN (4) ile BİLDENBEY (1) yakın rakipleri olacaktır, CATCH MONEY (2) koşunun sürprizini yapabilir.

2.Koşu: Çim pistte istikrarlı yarışlar koşan BÜYÜK AĞA (6) kazanmaya yakın isim olup SUMLE (5) favorinin yakın rakibi olacaktır, KIZILOK (1) ile HOUDINI (3) sürprizde değerlendirilebilirler.

3.Koşu: Son iki koşusunu kazanan BADARBUNGA (2) iyi formuyla favorimiz olup FLYING BIRD (4) favorinin yakın rakibi olacaktır, BOTANVADİSİ (1) ile KARDELİNA (5) sürprizde değerlendirilebilirler.

4.Koşu: Son kum pist koşusunu kazanan BORDONARO (2) koşuyu kazanmaya yakın isim olup YAĞIZEMRE (8) ile GALACTICA (5) favorinin yakın rakipleri olacaktır, MADIBA (7) koşunun sürprizini yapabilir.

5.Koşu: MY SWAN (5) ile SO HELP ME GOD (1) arasında zorlu birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, BENGUN (2) favorilerin hatasını değerlendirebilecek isimdir, EYOTA (6) koşunun sürprizini yapabilir.

6.Koşu: Günün en önemli koşusunda etkili binicisiyle koşuya katılacak olan SAKARBAŞI (6) kazanmaya yakın isim olup KIRDENİZ (4) favorinin yakın rakibi olacaktır, YAĞMURGÖZLÜM (12) ile SERHANTAY (7) sürprizde değerlendirilebilirler.

7.Koşu: Çim pistte etkili koşan BABA MEVLÜT (7) ile TAYFUNER (6) arasında birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, BUZKAYA (3) favorilerin yakın rakibi olup ALBURAK KIZI (1) sürpriz şansı olan isimdir.

8.Koşu: Üst üste başarılı yarışlar koşan ÇUVALDIZ (9) iyi formuyla kazanmaya yakın isim olup BAHARŞAH (2) favorinin yakın rakibi olacaktır, DİRANŞAN (3) ile SONSUZDEHA (6) koşunun sürprizini yapabilirler.

9.Koşu: Günün sürpriz sonuç alınabilecek zorlu koşusunda, ENRICOM (1) ile XASİ (11) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SKORER (5) ve SPUMADOR (8) daha sonra şans verilebilecek isimlerdir, QUADIS (2) koşunun sürprizini yapabilir.

KOCAELİ 

1.Koşu: Son yarışı başarılı olan STOP STOPPING ME (8) kazanmaya yakın isim olup BALIKESİRLİ (4) ile FESTİVALE (3) yakın rakipleri olacaktır, MEGAS (6) koşunun sürprizini yapabilir.

2.Koşu: Kum pistte istikrarlı sonuçlar alan BABACAN (5) favorimiz olup MY GOLD (6) ile EL MIRADOR (4) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimlerdir, DAYI MEVLÜT (1) koşunun sürprizini yapabilir.

3.Koşu: Kum pistte iki koşusu da başarılı olan FİSKAYA GÜZELİ (4) günün güvenilir ismi olup MONTREAL (7) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimdir, PEYZAJ (8) ile DADAŞ STAR (1) koşunun sürprizini yapabilirler.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan LINDORA (3) iyi formuyla favorimiz olup ALAS ALAS (1) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimdir, formda BLACK FOX (4) koşunun sürprizini yapabilir.

5.Koşu: Üst üste başarılı yarışlar koşan AMBERİM (5) iyi formuyla kazanmaya yakın isim olup müsait kilosuyla EDGARDO (9) yakın rakibi olacaktır, GOOD HEARTED (4) ile LITTLE BIRD (7) sürprizde değerlendirilebilirler.

6.Koşu: Günün sürpriz sonuç alınabilecek zorlu koşusunda, ÖĞÜNSEL (13) ile ÇOLBIR (14) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup NEVVARE (1) ile İZOLLU (9) yakın rakipleri olacaktır, KODAMAN (7) koşunun sürprizini yapabilir.

Kaynak: beygir.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*