2 Ekim Beygir.com BURSA – İSTANBUL At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları




BURSA 

1.Koşu: Son çim pist koşusu başarılı olan PAMUK ABLA (3) iyi formuyla favorimiz, ECE MELEK (5) ile ZÜMRÜT KIZI (9) yakın rakipleridir, son çim pist koşusunu kazanan FETHİYE (1) sürprizde değerlendirilebilir.

2.Koşu: Son koşusu başarılı olan ORMANCI DAYI (7) kazanmaya yakın isim, ALOKAYA (1-12) ve İBİŞKIZI (15) ise favorinin yakın rakipleri olacaktır, TEKTABANCA (8) ile ARSIZ (2) sürprizde değerlendirilebilirler.

3.Koşu: Çim pistte katıldığı 8 koşuyu da kazanan MAVİDALGA (5) geçilmezliğini sürdürmeye çalışacak, RUAT (1) ile GÜNGÖR AĞA (3) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimler, GÜZELKAYA (6) koşunun sürprizini yapabilir.

4.Koşu: Çim pistte katıldığı iki koşusunu da kazanan KRAL EGE (2) favorimiz, KOBATHAN (1) ile FATO ANA (3) favorinin yakın rakipleri olacaktır, DESTEKIZIM (6) koşunun sürprizini yapabilir.

5.Koşu: Son kum pist koşusu başarılı olan TRALLES GIRL (4) kazanmaya yakın isim olup BABY GAGA (6) ile MY DAUGHTER (2) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimlerdir, DISTANT LIGHT (1) koşunun sürprizini yapabilir.

6.Koşu: Günün sürprize müsait koşusunda, AKAD PRENSESİ (11-4-9) ile ADİTYAKIZI (10) ilk planda şans verdiğimiz isimler olup TURGAYHAN (8) ile KABADAYIKAYA (5-6) daha sonra şans verilebilecek isimlerdir, ODONATA (7) koşunun sürprizini yapabilir.

7.Koşu: AK BEYAZ MEHMET (5) ile BALIKESİRLİ (9) arasında zorlu birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, SONDİPLOMAT (3) ile LÜTFİ BEY (2) daha sonra şans verilebilecek isimlerdir, TATARGÜZELİ (8) koşunun sürprizini yapabilir.

8.Koşu: YILMAZHAN (5) ile DREAMS TO REALITY (6) arasında zorlu mücadele olmasını beklediğimiz koşuda, HARPUTLU (2) favorilerin yakın rakibi olacaktır, MY ROYAL SUN (3) koşunun sürprizini yapabilir.

9.Koşu: Kum pistte istikrarlı sonuçlar alan SUN BURN (2) favorimiz olup SİVEREK BEYİ (1) favorinin yakın rakibi olacaktır, KÜLÜNKOĞLU (4) ile BALBALLILI (3) koşunun sürprizini yapabilirler.

10.Koşu: Yeterli yarış tecrübesi olan ve eküri koşma avantajı bulunan ÖZDAMAR (5-4) kazanmaya yakın isim, son koşusu başarılı olan AYVENT (2) favorinin yakın rakibi olacaktır, AĞACEMAL (1) ile ALTIN HİLAL (9) sürprizde değerlendirilebilirler.

İSTANBUL 

1.Koşu: İstikrarlı yarışlar koşan ERAYHAN (3) favorimiz olup AĞAZAMANI (1) ile ÖZDEMİRLİ (5) yakın rakipleridir, TURBOER (10) koşunun sürprizini yapabilir.

2.Koşu: Kum pistte katıldıkları ilk koşularını kazanan DONG SOCIETY (5) ile ÇAĞ TUFANI (3) arasında birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, ANGEL BLUE (1) favorilerin hatasını değerlendirebilecek isimdir, MAN ON FIRE (2) koşunun sürprizini yapabilir.

3.Koşu: Kum pistte istikrarlı sonuçlar alan AKHUN (4) kazanmaya yakın isim olup KOÇALİ (7) ile DİNAMİK (1) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimlerdir, DİLŞEKER (3) koşunun sürprizini yapabilir.

4.Koşu: Çim pistte katıldığı ilk koşusunu kazanan CHANTILLY (4) etkili binicisiyle favorimiz olup PRINCESS WESTPORT (1) favorinin yakın rakibi olacaktır, HASRET RÜZGARI (2) ile SAYANORA (3) sürprizde değerlendirilebilirler.

5.Koşu: RÜZGARHAN (2) ile GÖKBURCU (4) arasında zorlu birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, ZİRVENİNKIZI (7) favorilerin hatasını değerlendirebilecek isimdir, ÖZ FIRAT (5) sürprizde değerlendirilebilir.

6.Koşu: Kum pistte son koşusu başarılı olan KIZILHAN (5) favorimiz olup EGE ŞAHİNİ (3) ve ARDIÇER (1) favorinin rakipleri olacaktır, ESENLİ (8) ve ZİRVENİNOĞLU (7) koşunun sürprizini yapabilirler.

7.Koşu: Etkili binicisiyle koşuya katılacak olan GECE RÜZGARI (2) kazanmaya yakın isim, son koşuları başarılı olan LAMBOURN (7) ile BEHRAMKALE (1) favorinin yakın rakipleri olacaktır, MUCİT (5) koşunun sürprizini yapabilir.

8.Koşu: Günün önemli koşusunda, etkili binicisiyle KARAÜZÜM (3) favorimiz olup eküri koşma avantajıyla ULUER (8-9) favorinin yakın rakibi olacaktır, TANATAR (5) ile BESLENEY (2) ise sürpriz şansı olan isimlerdir.

9.Koşu: Kum pistte katıldığı iki koşusu da başarılı olan ÖZKARA (5) iyi formu ve etkili binicisiyle kazanmaya yakın isim olup HAYAL DÜNYASI (9) favorinin yakın rakibi olacaktır, KOVADA (4) ile AZGIN FIRAT (3) sürprizde değerlendirilebilir.

10.Koşu: Çim pistte istikrarlı sonuçlar alan HOŞGÖRÜ (4) zorlu koşuda favorimiz, CREE MAX (9) ile MAJEWSKA (12) ise yakın rakipleridir, QUEEN DORA (6) sürprizde değerlendirilebilir.

Kaynak: beygir.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*