1 Ocak Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
1.Koşu: Günün ilk koşusunda TRALLES GIRL (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLO JO (1) en yakın takipçisi olacaktır.İPEKKIZ (5) ve SHEILLA (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Deneyimli jokeyiyle PREDESTINATION (4) koşudaki favori isimdir.KÖREBE (8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WIN THE WEST (6) ve BABA ADNAN (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla GARAVAS (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.UTKUNBABA (5) en yakın takipçisi olacaktır.KÜLÜNK RÜZGAR (3) ve MEHMET ABİ (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan MARİSSA (3) koşudaki favori isimdir.RAZYANA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BESSEY (1) ve RENGÜL (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KINOWA (6) ve BABADOKER (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BAVİ REŞ (4) ciddi rakipleri olacaktır.BEDWULF (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle ALPTUĞHAN (1-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.MÖSYÖSPARTAKÜS (4) ciddi rakibi olacaktır.HİRA (8) ve FANİZAN (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*