1 Şubat Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan KESTANE (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startıyla dikkat çeken TARSANAS (10), KOBATER (4) ve eküri avantajıyla JETTAY (3-5) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan SERDENGEÇER (1), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan YARİSSA (5) ve iyi form durumuyla son startını rahat kazanmış olan ATOM ADAM (2) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Ekürili PELENİNKIZI (8-9) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GRADE BOY (1) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan FORT LAUDERDALE (2) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BARRERA (10) ciddi rakipleridir. İRLANDA KARTALI (7) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız HALİME HANIM (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup artan form durumuyla SEYYAHKIZI (9) ve hafif kilolu HANIM SULTAN (4) ciddi rakipleridir. KOLAÇAN (6) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi bir form yakalamış olan KORALAY (1) kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularında beklenileni verememiş olan KAVAKLI (7) ciddi rakibi olup İRFAN (2) ve son yarışlarıyla dikkat çeken TATARBEYİ (8) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BÜYÜK AJİBA (3) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BLACK SUN (4) ciddi rakibi olup hafif kilolu AMPHITRITE (7) ihmal edilmemelidir. TIME ATTACK (1) sonraki ihtimaldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*