1 Şubat Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
1. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk 1400 metrelik kum koşusunda, viraj dönüldükten sonra dışarıya doğru açılarak yaptığı düzgün ataklarıyla oldukça başarılı bir 2.likle ayrılan Tarsanas, gelişen kondisyonu ve güzel hazırlıklarıyla bir adım öne çıkmakta. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 10 // 8-6-2

2. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan ve tam dişine göre rakipler arasında Serdengeçer, ufak kuponlara risk edilebilir. Kocaeli pistindeki son yarışını kazanarak moral bulan Atom Adam ise favorinin en küçük bir hatasını affetmez.

SIRALAMAM: 1-2

3. Koşu: Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen İrlanda Kartalı, bomboş sıkletiyle Barrera, tırnağının ucuna getirilen Fort Lauderdale, mesafesinde Grade Boy ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Sihirlidağ ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 7-10-2-1-4

4. Koşu: Yarışı önde süratlendirecek safkanların fazla olması lehine Kolaçan, devam ettirdiği iyi durumuyla favorim. Sürekli iyiye giden Seyyahkızı ve bu tip mesafelerde çok daha iyi koşan Hanım Sultan öncelikli takipçileri. Sık koşmasına rağmen Parola ile buradaki ilk sınavı tatminkar Desire her an devreye girebilecek düzeydeler.

SIRALAMAM: 6-9-4-8-2


5. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve ciddiyet kazandırdığı hazırlıkları kusursuz Koralay, oldukça vasat rakipler arasında kazanmaya çok yakın. Eksik koşması halinde karışacak olan ayakta; İrfan, Tatarbeyi ve Kavaklı söz sahibi olacaklar.

SIRALAMAM: 1-2-8-7

6. Koşu: Üst üste kazandığı koşuları iyi Amphitrite, eksiksiz hazırlanan Büyük Ajiba, İzmir’deki yarışı ışıltılı Black Sun ve istikrarlı Time Attack her ne kadar ön plana çıksalar da, bu ayağı kapatmakta yarar olacaktır.

SIRALAMAM: 7-3-4-1-6-2-5

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*