8 Ocak Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
1.Koşu: Aynı pistte start aldıkları son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan FİSKAYA (4), UÇAR KAAN (11) ve SABIRLIBEY (10) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son yarışını ölçü almadığımız KUSURSUZ (8) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SİNGAPORE PRENSİ (6) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GÖRGÜNCAN (5) ciddi rakibi olup KALAYCIKAYA (10) ve CENGO (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Tecrübeli jokeyleriyle aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan SENOŞ (4) ve SEE YOU AGAIN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi form durumuyla BLUE MOONLIGHT (1) ciddi rakipleridir. YAĞMURCAN (5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startlarıyla dikkat çeken OĞLUM BERATIM (3) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle son koşularını kazanmış olan RUNNER BULL (5) ciddi rakibi olup NAVAHO (2) ihmal edilmemelidir. ORDERS OF HERO (4) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Son startını ölçü almadığımız BADARBUNGA (7), iyi form durumuyla TURAP (6) ve uzun aradan sonra start alacak olan PRINCE OF KRAKOW (2) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. ROCKET MAN (8) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan SAKE BOMB (8) ve SPLENDOR (9) kilo avantajlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimler olup etkili jokeyiyle COMFORT ZONE (3) ciddi rakipleridir. KÜLÜNK SULTAN (1) ihmal edilmemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*