8 Ocak Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları
1. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Havas, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Fiskaya, Urfa’dan iyi gelen Kızmaz Oğlu, istikrarlı koşan Uçar Kaan, son sınavı ışıltılı Sabırlıbey ile uyumlu binicisini bulan Kusursuz ayrımsız altılı kuponlarına yazılmalı. 

SIRALAMAM: 5-4-7-11-10-8

2. Koşu: 1500 metrelik son iki kum koşusunu da gayet güzel derecelerle ard arda kazanan Singapore Prensi, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Tempolu koşuları seven Görgüncan, bomboş sıkletiyle Kalaycıkaya, son yarışını gücüne ölçü almadığım Cengo ve üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Esmerefe favorinin sert takipçileridir. Aklıselim, Kara Kantos, Aşk Ve Gül, Tommiks ile Onnumara sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 6-5-10-7-8-3-4-9-2-1

3. Koşu: Pist ve mesafedeki son yarışını çok kolay ve gösterişli kazanan Senoş ile dengi rakipler arasında mücadele veren See You Again arasındaki mücadeleye, açıklarını kapatan Blue Moonlight’da katılacaktır. 

SIRALAMAM: 4-3-1

4. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Oğlum Beratım ile mesafe uzadıkça çok daha iyi gruplarda bile iş yapabilecek yetenekteki Navaho ikilisine eşit şans vermekteyim. Yükselişini sürdüren Runner Bull ve American Billion hata affetmezler. 

SIRALAMAM: 3-2-5-6

5. Koşu: Problemleri giderilen ve eksiksiz bir hazırlıktan geçtiği gözlerden kaçmayan Prince Of Krakow, dinçlikle klasını konuşturabilir. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Rocket Man ile denk rakipler arasında Badarbunga favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 2-8-7

6. Koşu: 58.5 kiloyla bu pist ve mesafede katıldığı son yarışını oldukça kolay bir tempoda kazanmayı bilen Splendor, muhafaza ettiği mükemmel durumu ve çok daha uygunlaşan sıkletiyle kuponlara tek yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 9 // 8-1-3

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*