7 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu
Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Çimde henüz kazanamamış olsa da kalitesini daha önce koştuğu yarışlarla belli eden CASH IN, sert kanartmaya sahip jokeyi ile bugün kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde liman olarak yer alacak bir diğer at ise FELAROF olacak. Yetenekli bir tay olduğunu koştuğu yarışlarla belli eden ve ileride daha sert gruplarda başarılı olabilecek güçte olan süratli safkan orijin olarak yatkın olduğu kısa mesafede bugün bir kez daha kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa galobunda 25.8 R yaparken beğenilen ve startta oyalanmaması durumunda bugün günün son ayağında kapanışı yapabilecek durumda olan THE FLAMINGO, bugün son ayakta farklı şablonlarda tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 1-2-3-4 / 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1

Normal Kupon: 1-2-3-4 / 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*