16 Ocak Barış Düşmez (Nesine) KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

2. Koşu: 5 numaralı NİNOŞUN OĞLU ve 3 numaralı DESTİÇAĞ ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Bugünkü aprantisi idaresinde son işini gerçekleştiren 4 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN dinçlikle sürpriz yapabilir.  

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz. 

4. Koşu: Sentetik pistteki yarışını ölçü almadığım 1 numaralı BAŞKAYNAK, sevdiği pistte ilk şans vereceğim isimdir. 7 numaralı NASUHOĞLU ile 6 numaralı KUTLUERİNOĞLU sert rakipleridir.

5. Koşu: Kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 3 numaralı KARA ŞİMŞEK başta olmak üzere, 1 numaralı CHICAGO, 5 numaralı PETERSBURG, 7 numaralı VELİAHT, 4 numaralı OĞLUM OZAN ile 2 numaralı DYMAXION sırasıyla şablonlara işaretlenmeli.  

6. Koşu: Bu mesafeyi koşan 9 isim arasında en iyi dereceye sahip olan 8 numaralı SUNLIGHT MELODY’nin, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak yarış hayatının ilk birinciliğine imza atmasını bekliyorum.

7. Koşu: Eküri avantajı bulunan ve son yarışına oranla 7.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan 7 numaralı ISLAH birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler günün alternatif teki olarak değerlendirebilir. 5 numaralı AÇIK KIRMIZI, 1 numaralı EZİNEGELİNİ ile 3 numaralı DERİNCE rakip yazacaklara önerilerim. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir