16 Ocak Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Starttan düzgün çıktığı son iki yarışında adından bahsettiren Destiçağ, uyum içerisindeki binicisiyle yine çok şanslı. Açıklarını hızla gideren Nişonun Oğlu, inatçı karakteriyle Ruat ile İstanbul’dan iyi giden Gezginci ihmale gelmezler. Form tutma yolundaki Erenbilge, kuponlardaki yerini almalı. Oğlum Eğe ve Büyükdüşün zorlu koşuda hata kollarlar.

SIRALAMAM: 3-5-6-1-10-9-4

3. Koşu: Bir üst gruptaki son yarışını tekrarlaması halinde Elmastaş’ın kazanması normal sonuç olacaktır. Ayağına çok çabuk olan ve bu grupla baş edebilecek yetenekteki May, dinçlikle bir solukta bitirebilir. Formunu geliştiren Emerald Green ve iki yarışı da etkileyici Lady Buckingham sonraki ihtimallerdir. 

SIRALAMAM: 2-8-3-6

4. Koşu: Son koşularına oranla önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan Başkaynak ile gününde olduğu zaman rakip tanımaksızın koşabilen Nasuhoğlu arasındaki mücadeleye, yükselişteki Kutluerinoğlu’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 1-7-6

5. Koşu: Bu günkü aprantisiyle mükemmel bir uyum içerisindeki Kara Şimşek ile koşunun önde süratli gidecek olması lehine Chicago ikilisine eşit şans vermekteyim. Veliaht, Dymaxion ve Oğlum Ozan geniş kuponlar için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 3-1-7-2-4

6. Koşu: Sıkıştırılmadan bir yarış gösterilerek kondisyonunu geliştiren Alssandra, hiçte yabancısı olmadığı piste ve vasat rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Win Machine, Sunlight Melody ve Starry Day favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 1-10-8-7

7. Koşu: Yarışa başlarda adapte olmakta zorluk çektiğinden dolayı ilk koşularında varlık gösteremeyen Malakka, bu problemi giderildikten sonra iştirak ettiği Bursa’daki son iki sınavından da zaferle ayrıldı. En az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Islah ile birlikte düşünülmesi gereken safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 1-5-10Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir