17 Ocak Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

2. Koşu: İç kulvardan yaptığı ataklar ile son koşusundan üçüncülükle ayrılan ve o koşusuyla beğenimi kazanan 7 numaralı ŞENALP ilk şans vereceğim isimdir. 2 numaralı GÜLDÜRGÜLDÜR, 4 numaralı DURMUŞKARDEŞ, 5 numaralı GÜLBEŞİR, 6 numaralı KARKAMIŞ ile 8 numaralı CABBERREİS sırasıyla rakipleridir. Sağlam kuponlar bu ayağı kapayabilir.

3. Koşu: Grubun formda ismi 1 numaralı ACARTÜRK ile tabela dibinde bitirdiği koşu ile dikkat çeken 5 numaralı EFESLİ önceliklerim. Yarış görüp tecrübe kazanan 9 numaralı TENDÜREK sürprizim.  

4. Koşu: 6 numaralı İNCİK BONCUK, 3 numaralı GIOVINEZZA ve 4 numaralı LADY STONEHEART ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. 5 numaralı SERAPHIC ile 1 numaralı KEREMTOSH unutulmamalı.  

5. Koşu: 3 aylık aranın ardından gördüğü koşu ile açıklarını gideren ve Halis Karataş’ın bir kez daha tercih hakkını kullandığı 3 numaralı KUTUP’un, daha iyi durumda gireceği koşuda kazanmaya en yakın isimdir. Küçük kuponlar risk alıp tek yazabilir. Bu pistte birbirinden başarılı yarışlara imza atan 5 numaralı ŞAHİNTER bütünleştiği pilotu idaresinde en sert rakibidir. Bugün önde boş kalacak olan 6 numaralı ŞÜKRÜ beyaz bayrak ayna yapabilir.

6. Koşu: 5 aylık aranın ardından pistlere dönen, kazanabileceği koşuda ataklarına geç başlayınca kaybeden 3 numaralı KARAYAMA’nın, değişen binicisi ve o güne oranla daha iyi durumda gireceği koşuda maiden’a veda etmesini bekliyorum. 

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok ata şans vermesini tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir