18 Şubat Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.  

2. Koşu: Ekonomik kuponlara 1 numaralı ALTEPE, 4 numaralı CÖMERT ÇOCUK ile 7 numaralı SELKUT eşit olarak yazılmalı. 8 numaralı TEKİNER ile 2 numaralı BOMBACAN yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.  

3. Koşu: Yarışın gidişatı lehine olacak olan 4 numaralı MORE THAM A GAME birinciliğin en güçlü adayıdır. Son kazanmış olduğu yarışı ile sınıf atladığını gözler önüne seren 1 numaralı CAN DADAŞ yine kazanmak için sahada olacak. 2 numaralı COOGER bu ikilinin en küçük hatası affetmez.

4. Koşu: 5 numaralı RUN FOR VICTORY ile 6 numaralı YAZLALI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Son koşusunu start problemi yaşadığı için kaybeden 3 numaralı EL NINO’nun, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde yarış yapmayacağını düşünüyorum.

6. Koşu: 3 numaralı AZA LEA başta olmak üzere, 5 numaralı CASSOWARY, 4 numaralı LAGUNA LADY, 6 numaralı TROPICAL STORM, 2 numaralı CEREMONY ve 1 numaralı ALL I NEED sırasıyla şablonlara yazılmalı.   Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir