20 Mart Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

1. Koşu: Beklentilerin çok altındaki son yarışı ölçü olmayan Nesroş, uygun rakipleri bulan Özhaber Sultan, bu kez DİLBAĞI takan Lamazi, açıklarını kapatan Defnetay, aşama içerisindeki Fırtınam ile Sevilgen gücü sınırlı kısrakların mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağında sizlere önerebileceğim isimlerdir.

SIRALAMAM: 7-8-4-1-2-10

2. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Red Queen, makinede fazla oyalanmadığı takdirde gruba üstünlük sağlayabilir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Dream Fairy ile kazanarak moral bulan Hürkuş sert takipçileridir. Yükselişteki Endless Power, kuponların olmazsa olmazlarından. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Gülümgümüşkan, en küçük bir hatayı affetmez. Lilyantus ile Olcayın Kızı sürprizlerim.

SIRALAMAM: 5-6-2-3-4-1-7

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşuları gayet parlak King Serkan ile tamamladığı hazırlıkları ışıltılı Özdemir Bey ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 3-1

4. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip Baba Reşit ile başarılı bir sezon geçiren Ağa Osman ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Aradan iyi dönen Berkehan ve istim üzerindeki Alexandrapoli hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 3-1-5-2

5. Koşu: İstanbul sentetik piste oldukça ciddi rakipler arasında koşarak başarılı bir 3.lüğe imza atan Bay Emir, tekrar döndüğü Adana’da eksiksiz bir hazırlıktan geçmiş görünüyor. Devam ettirdiği formu ve en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürisi Yetim Ahmet ile birlikte değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 3 // 8-2-9

6. Koşu: Çime nazaran çok daha noksan koştuğu son kum koşusunda fotoya kadar nefes kesen bir mücadeleye girişerek dikkat çekici bir 2.likle ayrılan Khor Kalba başta olmak üzere; Mortodela, Ersözlü, Blue Moonlight, Rock Of Sea ile Kupa Ası sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 5-9-3-12-10-8Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir