20 Mart Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Koşunun önde süratli gitmesi şansını artıran formda Fıratın Öfkesi, bomboş kilosuyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Şahingöz ile dişine göre rakipleri bulan Sultanhan ihmale gelmezler. İnatçı karakteriyle bilinen Ruat, Bursa’dan kazanarak dönen Anılbey ile zaman zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Kovada kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 7-4-1-6-8-5

3. Koşu: Geçtiğimiz hafta 63 kiloyla katıldığı 1400 metrelik kum koşusunda gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek başarılı bir 3.lüğe imza atan Harputlunun Oğlu başta olmak üzere; Dark Boy, Aytemiz, Tokatçı, Crassus, Volkanımsın ile Ad Hoc sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 5-4-3-11-12-1-6

4. Koşu: Son viraja en geri çıktığı pist ve mesafedeki son koşusunda, düzlükten sonra en dış kulvara açılarak yaptığı kuvvetli ataklarıyla kendisine 3.lükte şans bularak ciddi bir ara kapatan Selincan, tekrar döndüğü İstanbul’da tamamladığı hazırlıklarında da kusursuzdu. Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan kısrağın kazanmasını bekliyor ve sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 9 // 1

5. Koşu: Kaba kumdaki iki yarışı da parlak Naughty Boy, İstanbul’dan bir kez daha iddialı giden Alessandra, açıklarını hızla gideren Pamuk Baba ve istikrarlı koşan Flash Gordon ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 3-1-2-4

6. Koşu: Yarış seçilerek kaba kumda katıldığı yarışlarında başarılı sonuçlarla ayrılan Doğuşan, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yarışa yine ağırlığını koyacaktır. Hücumda geç kaldığı son sınavından 2.likle ayrılan eküri destekli Tutarlı, aynı hataya düşmediği takdirde şeytanın bacağını kırabilir. Etkisiz son yarışına anlam veremediğim Gergin ile başarılı binicisiyle Palermo gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 4-3-7-5

7. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Menina, tam dişine göre rakipler yanında yine çok şanslı. Uygun kilosunun verdiği avantajı en iyi şekilde lehine çevirmesini beklediğim Aralyn ile sürekli üzerine koymaya başlayan Penguen sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 3-5-1Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir