20 Mart Uğur Karaca KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri ve Koşu Yorumları

2. Koşu: Önceliğim mesafeye yatkınlığı ile Şahingöz(4), bugün eski günlerini hatırlayacağına inandığım Bordalı(3), Hand.17 yarış sınırında 100 Handikap puanıyla “artık handikap koşmak istemiyorum benim yerim Şartlı ve KV yarışlar” diye düşünürse sultanhan(1), formunun zirvesinde Fıratın Öfkesi(7), bensiz kupon olmaz beni de ekleyin diyor Anılbey(8) ve Kocaeli pistini seven Fehiman(10) bu ayak için yeterlidir. 

Sıralamam: 4-3- 1-7- 8-10

3.Koşu: Şartlı 2 koşular her zaman sürprize açıktır. O yüzden yoruma fazla yer vermemekle beraber imkanınız dahilinde at yazabilirsiniz. 

Sıralamam: 11-12- 1-4- 5-2- 6

4. Koşu: ilk koşusunda koşuya adapte olmadığını hatta son 400’den itibaren de biraz sallanan Adios(1) gelişen yarış tecrübesiyle tek yazılabilir. Ayrıca bu safkanın mesafe tutacağını düşünüyorum. Her ne kadar 3 aya yakın süre start almasa da ben güveniyorum. Rakip arayanlar Mio sole(7) ve Selincan(9)’ı düşünebilirler. 

Sıralamam: 1//7-9


5. Koşu: Burak Averbak’la uyumlu olan Noughty Boy(3) önceliğim. Taliphan yavrusunun son yarışı sizleri yanıltmasın. Maiden yarışta 1,35 ganyanla birinci olduğunu unutmamak gerekir. Yanına bu ayağı garantiye alalım derseniz Flash Gordon(4) ve Pamuk Baba(2) yeterli olacaktır. 

Sıralamam: 3//4-2

6. Koşu: Fıratın Öfkesi, Oltacı, Alişir gibi atlarla koşan ve o gruptan buraya gelen Babaların Babası(2) ve yine üst gruplardan buraya gelen ekürisi Tutarlı(3) resmi geçit yapabilirler. Rakip arayanlara daha önce Tutarlı’yı geçen Doğuşan(4), çok at yazmak isteyenlere ne yapacağını bazen kestiremediğimiz Durmuş Kardeş(6) yeterlidir. 

Sıralamam: 2(3)

7. Koşu: Mesafenin 1300 metre olması Menina(3)’nın şansını azaltıyor. O yüzden ben kuponuma yazmayı düşünmüyorum. Bir de dişi atlara mahsus Handikap 15 yarış benim farklı baktığım yarış türüdür. O yüzden Penguen(1), aralyn(5) yeterli gibi görünse de sizlere mutlaka yazmanızı önereceğim iki at var. Bunlar Ashraqa(2) ve Çınarlı(9). 

Sıaralamam: 1-5- 2-9

Kupon bedeli 10,08.-TL// 90,72.-TL.

Bol ve bereketli şans dileklerimle.. Uğur KaracaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir