22 Mart Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Güne oldukça zorlu bir koşu ile başlayacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans verilmesi taraftarıyım. Ufak bütçeli kuponlar için; gücü oranında başarılı koşabilen Ervurgun, katıldığı iki yarışı da olumlu Demirnerez, bu kez çok daha hazırlıklı Akarca Khan ile ekürileriyle birlikte Güzel Ecem yeterli olacaktır. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

SIRALAMAM: 3-2-1-10-7-4-6-8-11-5

3. Koşu: Çim performansı kuma nazaran çok daha etkileyici Artistemre, pist ve mesafedeki en iyi dereceyi de elinde bulunduruyor. Sürekli iyiye giden Özerdinç ve bu kez şansını çimde deneyecek olan formda Gülşeker en küçük hatayı affetmezler. Yükselişini sürdüren Koryiğit, ufak tefek sorunları halledilen Özgüzel, sevdiği piste çıkan Kaptan Evo ile aradan sonra yarış gören Oğlum İlker ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 3-2-1-8-9-4-6

4. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve mücadele verdiği son 4 kum koşusunu da üst üste kazanan formda Serdümen, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da iddialı olacaktır. 

SIRALAMAM: 3 

5. Koşu: Form durumu üst düzey Lexington Fire ve bu kez önde temposunu bozacak rakiplerinin almayışı şansını yükselten Dombra ikilisine eşit şans vermekteyim. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 1-4

6. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak hızla istenilen seviyeye ulaştığını gözlemlediğim Excalibur, makinede fazla oyalanmadığı takdirde gruba üstünlük sağlayabilir. Tırnağının ucuna getirilen Ünalamca ve inatçı karakteriyle bilinen formda Seldanınoğlu söz sahibi olabilecek diğer şanslı isimler.

SIRALAMAM: 4-2-1

7. Koşu: Katıldığı iki kum koşusundan da başarılı 2.likler çıkaran Rivers Son, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle özlediği birinciliğe kavuşabilir. İstanbul’dan iyi tanıdığım ve erkenden götürüldüğü İzmir’de güzel bir hazırlıktan geçtiği görülen Scooby Doo’nun bu grupla baş edebilecek yetenekte olduğunu belirtmek isterim. İstim üzerine getirilen Teknekaya ile sorunları halledilen Sunny Life gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 4-5-8-7Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir