23 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1. Koşu: Grup yarıştaki tabela dibinde bitirdiği koşu ile beğenimi kazanan 8 numaralı TARAS BULBA ilk şans vereceğim isimdir. Çim pistte iyi yarışları bulunan 4 numaralı LION MELODY ile 5 numaralı SHANE öncelikle rakipleridir. 7 numaralı AYON, 3 numaralı EAGLE FLY FREE, 1 numaralı ONURBEY, 2 numaralı STONEHENGE, 10 numaralı SAGRAJAS bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı. Sağlam kuponlar ise bu ayağı kapatmalıdır.  

2. Koşu: Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 1 numaralı GOBEN birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışıyla kötü yarışının izlerini silen 8 numaralı KARARLI en sert rakibidir. 5 numaralı SÖKMEN BEY, 4 numaralı HASPOLAT, 3 numaralı AGENOR, 7 numaralı DAYBAHADIR, 6 numaralı YENİŞARLI ile 2 numaralı UĞURCANBABA daha sonra.  

3. Koşu: Oldukça müsait bir grup yakalayan 2 numaralı BİRİMSİN’in, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde maiden’a veda etmesini bekliyorum.

4. Koşu: Süratli gidecek yarışta sonlarda yapacağı etkili atakları ile 1 numaralı PRINCESS DI’nin, kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde güç ve kaliteye sahip olan 1 numaralı YAZLALI’nın, yarış içerinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanmasını normal sonuç olacaktır.  

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir