24 Mart Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

2. Koşu: Mesafenin tecrübeli ismi olan 1 numaralı İSHAKBABA dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışıyla dikkat çeken, mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran ve Furkan Yüksel’in bir kez daha tercih hakkını kullandığı 7 numaralı SİNSİRELLA en sert rakibidir. Ekonomik kuponlar için bu ikili yetebilir. 6 numaralı LISSANDRA, 4 numaralı CESİHAN, 2 numaralı LORD OF DARKNESS ile 8 numaralı SUPERSTAR LADY geniş kuponlara önerim.

3. Koşu: Bugünkü jokeyi idaresinde start aldığı son 2 yarışında bu pistte geçilmeyen 1 numaralı IMPULSIVE favorimdir. Tabela içinde bitirdiği son koşusuyla yarış kazanacak kıvama geldiğini gözlemlediğim 5 numaralı ACCELERATION en sert rakibidir. 2 numaralı EL CONQUERADOR bu ikilinden sonra değerlendirmeye alınmalı.

4. Koşu: 6 numaralı ZAFER ATEŞİ birincilikler serisine devam etmek, 1 numaralı BAYBAŞKAN ise son 3 yarışında geçildiği rakibinden rövanşı alarak ikincilikler serisine son vermek istiyor. 2 numaralı BIG BROWN bu ikilinin eksik koşması durumunda dinçlikle devreye girebilir.

5. Koşu: Son yarışını startta yaşadığı şansızlık yüzünden kaybeden 4 numaralı MAVİDALGA’nın, aynı şansızlığı yaşaması durumunda kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanması bekliyorum.

6. Koşu: SON OF A LEGEND’in tam kardeşi olan, gördüğü koşuların ardından yarış kazanacak kıvama gelen 5 numaralı FLICK THE SWITCH maiden’a veda etmeye ilk adaydır. 6 aylık aranın ardından çıktığı yarışında 300’e kadar oldukça kolay gelmesine rağmen nefessizlikten etkilenen 9 numaralı SWIFT daha iyi durumda gireceği koşuda favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isimdir. Tabela dibinde bitirdiği yarışı ile dikkat çeken 3 numaralı COACHELLA sürpriz yapabilir.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak İstanbul’daki günün son koşusunun kapatılması taraftarıyım. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı bütçelere göre dikkate alabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir