3 Mart Pershing ADANA Altılı Ganyan Tahmin ve Detaylı Koşu Yorumları

ADANA 1.AYAK YORUMUM 

-Günün ilk koşusunda Satış 2 koşuda kendisinden beklenilen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen ve 54 bin TL bedelle satış 2 koşusuna konulan 7 FELAROF ilk atım olacaktır, son koşusundan önce bir müddet geriye alınan safkan sıkıntıları giderildikten sonra Satış 1 koşuya kayıt olmuş ve o gün koşudan ikinci olarak ayrılmıştı bu sefer apranti ile koşacak olan safkan mesafenin de uzaması ile eğer yine koşu içinde bir sıkıntı çıkmaz ise kazanabilir alternatif tekim olacaktır . Eğer bu safkan devreye giremezse devreye girecek çok fazla safkan olmasından dolayı sıralamamı aşağıya bırakıyorum . 

Sıralamam: 7///-6-4-1-9-3-8-11-13-2-5-10-

ADANA 2.AYAK YORUMUM 

-Son koşusu KV 7 koşuda ikinci olarak ayrılan ve eğer mesafe kısa gelmesi güzel bir birincilik alacağını düşündüğüm 4 SHERMAN OAKS günün ilk bankosu olacaktır . Bu sefer yine aynı mesafede koşacak olan safkan bu sefer aprantisinin sprint mesafesini tutturup uygun rakipleri yanında kazanmasını bekliyorum, umarım aprantisi bir hata yapıp nefesini iyice kontrol edebilir . Bankomdur . 

4 SHERMAN OAKS BANKOM 

ADANA 3.AYAK YORUMUM 

-Günün en önemli koşusu KV 7 koşuda ilk atım çok daha sert rakiplerini geride bırakan ve form durumunu çok beğendiğim 3 HAFO olacaktır . Kantarmasını en çok seven jokeyi A.Kurşun ile start alacak olan safkan mesafenin de kısa olması ile buradaki rakiplerini avlayabilir ilk atımdır . Son yarışını kesinlikle ölçüt almadığım ve jokeyinin kazanacağı koşuyu bilerek kaybettiğini düşündüğüm 5 JAMALA ikinci olarak şans vereceğim isimdir . Kalitesi tartışılmayacak kadar iyi olan 1 VICTORY PROMISE mutlaka kuponlara işaretlenmeli . Çok iyi bir kısrak olmasını beklediğim ve son yarışını ölçü almadığım 7 PERI LİNA kuponlarda bulunmalı . 

Sıralamam: 3-5-1-7


ADANA 4.AYAK YORUMUM

-Artık eski formunda olmayan ve ne denli bu kadar Agf çıktığını anlayamadığım 2 DISTANT RISING çok kupon yırttırır gibi . Ben bu koşuda ilk şansı formunu çok beğendiğim ve daha önce yarış da kazandığı aprantisi ile ilk şansı 1 JUNIOR PIANIST’e veriyorum . 113 günlük bir arası olsa da kalitesi bu gruba yetecek olan 3 Khor Kalba da kuponlarda bulunmalı . 

Sıralamam: 1-3-2

ADANA 5.AYAK YORUMUM 

-Son yarışında Bay Emir gibi sınıf bir safkanın 5 boy gerisinde ikinci kalan ve o gün kendinden çok daha üst isimlerle mücadele eden Yoldaşhan ve Yırtlaz gibi isimleri geride bırakan 1 HÜRADAM tereddütsüz bankom olacaktır . Son yarışında ki grup ile bu grubu rahat geçeceğini düşünüyorum . Kantarmasını iyi bilen aprantisi ile bankomdur . 

1 HÜR ADAM BANKOM 

ADANA 6.AYAK YORUMUM 

-Günün son ayağında  ciddi kilo avantajı ile koşacak olan safkan 13 ÖZKARA ilk atımdır, son yarışını kesinlikle ölçüt almıyorum buradaki safkanlardan aşağı kalır yanı yok, 11 ŞELALE iki yarıştır geliyorum diyor dikkat edilmeli . Diğer sıralamamı aşağıya yazıyorum .

Sıralamam: 13-11-1-2-3-6-9-15-7

ADANA 6’LI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 7///-6-4-1-9-3-8-11-13-2-5-10
2.AYAK: 4 SHERMAN OAKS BANKOM
3.AYAK: 3-5-1-7
4.AYAK: 1-3-2
5.AYAK: 1 HÜR ADAM BANKOM
6.AYAK: 13-11-1-2-3-6-9-15-7

6.48 krş///77.76 krşBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir