30 Mart Barış Düşmez (Nesine) İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1. Koşu: 1 numaralı ERENDIRA, 2 numaralı AMPHITRETE ve 3 numaralı VENUS DAUGHTER arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

2. Koşu: Dişine göre rakipler yanında koşacak olan 2 numaralı BEYZA SULTAN ekonomik kuponlara risk alınıp tek yazılabilir. Starttan çıkmadığı koşuyu ölçü almadığım 1 numaralı SULTANLAR SULTANI, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde favori zorlayacak ilk isimdir. 3 numaralı CANÖZGÜ ile 8 numaralı KAÇAKKIZ daha sonra.  

3. Koşu: Özcan Yıldırım idaresinde start aldığı 2 yarışında da geçilmeyen 1 numaralı BIG DADAŞ’ın, devam eden süper formu ve uyumlu jokeyi idaresinde 3’te 3 yapmasını bekliyorum.

4. Koşu: 2 numaralı UTKUN BABACAN ile 1 numaralı STRABON arasında geçecek yarışta en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

5. Koşu: Apranti bindirilerek kilo indirimine gidilen 1 numaralı BABADÖKER önde rahatsız edilmediği takdirde beyaz bayrak ayna yapabilir. Misli kupon yapacaklar günün 3. Teki olarak değerlendirebilir. Formunun zirvesinde olan 2 numaralı SİDELİ ile İzmir kumunda koştuğu 5 yarıştan 3’ünü kazanan 1 numaralı DOYOUN HEARTED öncelikle rakipleridir. 5 numaralı PINKGOLD ile 4 numaralı OĞLUM MELİH sağlam kuponlara önerim.

6. Koşu: 1 numaralı DİRSEKBÜKÜ başta olmak üzere günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.  Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir