01 Nisan Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Bu tip mesafelerde mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Özdemir, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Kalite olarak bu grubun üzerindeki Rocket Man, tatminkar hazırlıklarıyla klasını konuşturabilir. Hızla toparlanmaya başlayan Diblanzade ve inatçı karakteriyle bilinen Steppe Eagle ihmale gelmezler. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Junior Pianist, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde yararlanacaktır. Form tutma çabası içerisindeki Falez ile Orange Blossom hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 11-10-4-3-1-9-2

3. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Geçgelana ve etkisiz son yarışını ölçü almadığım Elabars arasındaki mücadeleye, yükselişe geçen Hüma Sultan’da iştirak edecektir.

SIRALAMAM: 1-5-2

4. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1700 metrelik çim yarışını gösterişli kazanan Atmaca Beyi, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da iddialıdır. Adana’ya erken giden ve 800/54.3 – 400/27.5 R galobunda yeşil ışık yakan Madrabaz, yabancısı olmadığı piste en az favori kadar şans tanınmalı. Pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Yetim Ahmet, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir. 

SIRALAMAM: 2-5-8

5. Koşu: Gayet başarılı sonuçlarla ayrıldığı son koşularında buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Victory Promise’yi kantarmasını iyi okuyan binicisiyle günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 1-3-4

6. Koşu: Güzel bir form sıçraması gösteren Classic Harmony ile çimdeki son yarışına bir anlam veremediğim Didonato ikilisine eşit şans vermekteyim. Yeterli bir hazırlığa sahip bulunan Flovdiv, güçlü kan hattıyla üst sıraları zorlar. Gücü oranında başarılı koşabilen Asterion ise sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 2-11-7-9

7. Koşu: Kum ve çimde iki yarış görerek açıklarını kapatan İnazuma, gelişen kondisyonu ve daha hazır gireceği sınavında birinciliği zorlayacaktır. Formunu sürekli geliştiren Koca Oğul, sevdiği piste dönen Güldür Yüzümü, iyi durumdaki Özdemir Bey ile son sınavında ciddi bir ara kapatan Keremito gözden uzak tutulmamalı. Aruv Bala ve Kemancı Kız sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 2-1-4-3-14-6-5Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir