02 Nisan Barış Düşmez (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları
1. Koşu: 2 yarıştır geliyorum diyen ve bugün rakiplerine oranla önemli sıklet avantajı bulunan 6 numaralı AKHTAMAR ilk şans vereceğim isimdir. Kazanarak moral bulan 2 numaralı ZÜLFO KIRVE, istikrarlı 3 numaralı HERO ADMIRAL ve formunu beğendiğim 4 numaralı NEW TRANSATLANTIC öncelikle rakipleridir. 5 numaralı SAVAŞ ATI, 7 numaralı ALİDEV ile 1 numaralı KUPALIM sağlam kuponlara önerim.  

2. Koşu: 9 numaralı NEŞETİM, 1 numaralı DEDEMANBEYİ, 3 numaralı GECE KUŞU, 5 numaralı HÜROĞLU ve 6 numaralı KAYRABEY arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

3. Koşu: Yeni ilgililerine geçtikten sonra Bursa’ya getirilen, bugünkü jokeyi idaresinde yaklaşık 6 galop yaparak bu koşuya eksiksiz hazırlanan ve idmanlarında dereceli işler ortaya koyan 6 numaralı OBRADA’nın, grubun üzerinde kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu: Bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen 1 numaralı MANİDAR birinciliğin en güçlü adayıdır. Bugünkü jokeyi idaresinde bu pist ve mesafede kazandığı koşu ile büyük beğenimi kazanan ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 4 numaralı BOĞAZLI, favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağına; 6 numaralı SERABIM, 2 numaralı DEMİRBAŞ, 5 numaralı SANTA RUA, 3 numaralı ARNAVUT, 4 numaralı KEREMTOSH, 1 numaralı BURAKŞAH ve 7 numaralı ASBEY bütçeler elverdiği ölçüde sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.   

6. Koşu: Kantarması yakından tanıyan binicisi idaresinde 1 numaralı BÜYÜKDÜŞÜN sevdiği mesafede beyaz bayrak ayna yapabilir. 4 numaralı NİNOŞUN OĞLU en sert rakibi olacaktır. 9 aylık aranın ardından gördüğü yarışı oldukça başarılı olan 9 numaralı KIRKBİRLİCAN sürprizim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*