02 Nisan Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1. Koşu: İştirak ettiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan New Transatlantic, koruduğu formuyla yine çok şanslı. Yükselişteki Akhtamar, uygun kilosunun da verdiği avantajla adından bahsettirecektir. 5 gün önceki 1400 metrelik kum yarışı ışıltılı Hero Admiral’in uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Kazanarak moral bulan Zülfo Kirve, uyum içerisindeki binicisiyle kuponlardaki yerini almalı.

SIRALAMAM: 4-6-3-2

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin Bursa ve Kocaeli pistinde katıldığı iki yarışından da başarılı sonuçlarla ayrılan Neşetim’in eli kulağında olduğu gözlerden kaçmıyor. Az farkla tabela dibinde tamamladığı yarışı ardından hazırlıklarında sergilediği derecelerle yeşil ışık yakan Dedemanbeyi’ne dikkat edilmeli. İstikrarlı Kayrabey, sık koşmasına rağmen dengi grupta Hüroğlu ile sürekli adından bahsettiren Gece Kuşu hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 9-1-6-5-3

3. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı iki yarışında da etkileyici sonuçlarla ayrılan Arkansas Soul, gelişen kondisyonuyla söz sahibi olacaktır. Yeni ilgililerindeki ilk sınavına çıkacak olan ve erkenden götürüldüğü Bursa’daki hazırlıkları ışıltılı Obrada, beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilecek yetenekte. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Rowdy’e muhakkak bir çarpı atılmalı. Lion Flag, Super Steel ile Yele sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 4-6-2-1-3-7

4. Koşu: Çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son koşuları gayet parlak Manidar, muhafaza ettiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Mesafesinde safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 4

5. Koşu: Kondisyonunu sürekli geliştiren Demirbaş, gününde olduğu zaman farklı koşan Serabım, güzel bir hazırlıktan geçen Keremtosh, aşama içerisindeki Santa Rua, sorunları halledilen Arnavut ve bomboş sıkletiyle Asbey ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-6-4-5-3-7

6. Koşu: İdeal pist ve mesafesinde mücadele verecek olan Büyükdüşün ile eksiksiz bir hazırlıktan geçtiği görülen Ninoşun Oğlu arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 1-4Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir