03 Nisan Nurettin Güven (Nesine) ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: İştirak ettiği son koşularında oldukça başarılı sonuçlarla ayrılan ve önemli bir kilo avantajına sahip Great Respect, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkandır. Çok daha formda rakipler arasındaki son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran James Bond, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecek isimlerin başında geliyor. Gününde olduğu zaman ne denli farklı koşabildiğini son sınavı ile bir kez daha gözler önüne seren Hoy Hooy, güzel hazırlıklarıyla yine söz sahibi olmaya çalışacaktır.

SIRALAMAM: 8-2-6

3. Koşu: Gayet başarılı son koşuları ardından tamamladığı hazırlıklarında da yeşil ışık yakan Çıkmazoğlu ile koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Gönlü Yiğit ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Aradan sonra yarış görerek açıklarını gideren Erboğa, takı değişikliğine gittiği sınavında çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. Güzel bir form sıçraması gösteren Fırtınam ile sorunları halledilen Kürşat Baba ihmal edilmemesi gereken diğer safkanlar.

SIRALAMAM: 1-4-3-8-5

4. Koşu: Sürekli dışarıları dolaşıp çok zaman kaybettiği son 1300 metrelik kum koşusunda, özellikle düzlükten sonra dış kulvardan sıklaştırdığı ataklarıyla ön grupla her metrelerde farkı eriterek dikkat çekici bir zaferle ayrılan Ece Lion, aynı titizlikle hazırlandığı bu koşusunda da iddialı olur. Olumlu tedavisi ardından ciddiyet kazandırdığı çalışmaları gayet parlak Sky Wolf’un bu grupla baş edebilecek yetenekte olduğunu özellikle belirtmekte yarar görüyorum. Dereceli işleriyle dikkat uyandıran Lualua ile açıklarını hızla gideren Samravhan en küçük bir hatayı affetmeyecekler. Gücü oranında başarılı koşan Cahil, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. Bir türlü istenilen yarışları yapamayan Dux’tan ise beklentilerin üzerinde bir koşu gelebilir.

SIRALAMAM: 4-5-3-6-2-1

5. Koşu: Son koşularına oranla bir alt grupta mücadele verecek olan Hasafet ile 2100 metrelik son sınavını oldukça kolay kazanarak istenilen seviyeye geldiğini gözler önüne seren Last Point ikilisine eşit şans vermekteyim. Güzel bir form sıçraması gösteren Sefir Bey, sert rakiplere rağmen başarılarına bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Badarbunga ise öndeki kapışmalardan istifade edebilir.

SIRALAMAM: 1-4-5-2

6. Koşu: Adana kumunda şimdiye kadar mücadele verdiği 4 startında da üstün bir performans sergileyen Hüradam, sprint mesafesini iyi ayarladığı takdirde ekibinin yüzünü güldürebilir. Form durumu oldukça etkileyici Özayberk ve pist ayırmayan Ser Emir üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Tırnağının ucuna getirilen Astrakhan ile Urfa’daki koşuları tatminkar Cevher göz ardı edilmemesi gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 4-5-2-1-3

7. Koşu: Çim ve kumdaki son koşularında sürekli hücumda geç kaldığından dolayı sonlardaki kuvvetli atakları ancak kendisine tabela içerisinde şans bulmasına yeten Larasu, bu gün için oldukça vasat rakipler arasında mücadele veriyor. Değişen etkili jokeyi ve güzel hazırlıklarıyla kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7 // 6-3Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir