03 Nisan Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

2. Koşu: Bursa’daki ilk yarışında sonlarda iyi bindirerek başarılı bir 3.lüğe imza atan Over All, edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacaktır. Pazar sabahı İstanbul iç piste yaptığı 800/48.8 – 400/24 R dereceli galobunu el oynatmadan tamamlayan Sivaslı, kendisini özenle hazırlayan binicisiyle ilk kez çıkacağı pisti yadırgamadığı takdirde birinciliğe uzanabilir. Formunda gözle görülür gelişmeler olan Harlen Creek, Türkşad ile dengi grupta May hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 10-5-7-6-8

3. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularında başarılı sonuçlarla ayrılan Kolaçan, uyum içerisindeki aprantisiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Zilli ve bomboş kilosuyla Elmasınkızı öncelikli takipçileri. İstikrarlı Murtecizcan ile açıklarını gideren Durden gözden uzak tutulmamalı.

SIRALAMAM: 3-4-8-6-1

4. Koşu: İstanbul’da uzun süreden beridir eksiksiz bir idman programı ile hazırlanan ve sergilediği derecelerle beğenimi toplayan Elfidam’dan parlak bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Sürekli üzerine koyan Chloe ile Adios sert rakipler. Kanarbeyi ve Halenay sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 10-8-7-4-11

5. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Gümüşkesen ve en az kendisi kadar formda ekürisi Uçanbilgin ile mücadele veren Babalarınbabası arasındaki mücadeleye, İstanbul’da tamamladığı bu haftaki hazırlıkları iyi Doğuşan’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 1-2-4

6. Koşu: Erkenden getirildiği İstanbul’da tamamladığı hazırlıklarında oldukça sıhhatli gördüğüm İlkaan, elverişli rakipler yanında bir hayli ön plana çıkmakta. Sınıf olarak da bu grubun üzerindeki safkanın kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1 // 5-8-11

7. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Warm Blooded, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Hızla toparlanmaya başlayan Alhun ve bir üst gruptaki son sınavı ışıltılı Osmaniye Çocuğu her an devreye girebilirler. Yeşilli Bey ile Sky Master şanslı olabilecek diğer isimler.

SIRALAMAM: 9-6-7-4-5



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir