04 Nisan Barış Düşmez (Nesine) İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

1. Koşu: 4 numaralı GÜLDÜRGÜLDÜR başta olmak üzere, 2 numaralı DURMUŞKARDEŞ, 3 numaralı EMİRSOY, 5 numaralı TRAKYALI, 6 numaralı YAKUTİYE, 7 numaralı ASİLBEŞİR ile 1 numaralı BOZDENİZ sırasıyla kuponlara yazılmalı. 

2. Koşu: 25 Şubat  tarihinden itibaren bu koşuya yaklaşık 11 galop yaparak dereceli işlerle hazırlanan ve ilgililerinin apranti bindirerek kilo indirimine gittikleri 1 numaralı WHITE FIRE favorimdir. İstanbul’daki 3 yarışını da başarılı koşan ve bugün şansını Halis Karataş ile deneyecek olan 2 numaralı KRALSIN ilk rakibidir. Çok daha iyi gruplarda boy göstermiş olan 5 numaralı LIONS ROSE bom boş kilosuyla dişine göre rakipler yanında dinçlikle iyi koşacaktır. Son koşusunda trafik problemi yaşayan 4 numaralı CERENSEL dikkate alınmalı. Dili bağlanan 3 numaralı GÜMÜŞ KAFES sürprizim.  

3. Koşu: 5 aylık aranın ardından bir yarış görerek açıklarını gideren, G3 koşu kazanmayı başarmış 4 numaralı TOPANGA, çok daha iyi durumunda gireceği koşuda kantarmasını yakından tanıyan pilotu Özcan Yıldırım idaresinde ilk şans vereceğim isimdir. Yaklaşık 2 aydır bu koşunun hazırlıklarını yapan 6 numaralı TIMETOSAYGOODBYE, 4 aylık aranın ardından gördüğü koşularla açıklarını gideren 3 numaralı HAS ve yarış seçilerek koşulan 1 numaralı BLUE VICTORY öncelikle rakipleridir. 5 numaralı ÇIKSALIN ile 2 numaralı KATMA DEĞER yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

4. Koşu: Yarış hayatının ilk startını oldukça beğendiğim 5 numaralı BUGLEM, edindiği tecrübe ve kendisini bir kez daha tercih eden pilotu idaresinde favorimdir. Misli kupon yapacaklar risk alıp tek yazabilir. 4 numaralı AQUILA, 6 numaralı SÜREYYA HANIM ile 2 numaralı DEMİRDEN favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Kazandığı son koşusuyla bizleri yanıltmayan ve 5 koşuluk birincilik hasretine son veren 2 numaralı MAVİDALGA, devam eden süper formu ile kuponlara tek yazılabilir. 1 numaralı KINALI KUZU rakip yazacaklara önerim.

6. Koşu: İlgililerinin yarış seçerek koştukları ve bugün Halis Karataş’a emanet edilen 7 numaralı NORTHERN WEST, sevdiği pist ve dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün 3. Alternatif teki olarak değerlendirebiliriz. 9 numaralı LET ME PASS favorin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir