04 Nisan Big Boy İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

Değerli yarışseverler İstanbul kış yarış sezonunun son haftasında bu Çarşamba’nın yarışlarıyla ilgili görüş ve tahminlerim aşağıdadır. Önümüzdeki hafta başlayacak olan yaz sezonunda büyük sürprizlere açılacak yarışlarda da pozitif katkı sağlamayı ümit ederek bol şanslar diliyorum.
1.Ayak: Güne bir bankoyla start vermeyi uygun buluyorum. Diğer yarışlar içinde sürprize geçitler veren bir yapıya sahip. Bu nedenle biz bu ayakta 4-GÜLDÜR GÜLDÜR’ü banko geçelim diyorum. Gökhan Gökçe Münir Gökçe’ye ait safkanı potaya atmayı başaracaktır. Safkanın kazanacak durumu rakiplerinden bir gömlek üstte görünmektedir.
2.Ayak: Grubun üzerinde bir form durumu gözlemlediğim 4-CERENSEL ile 1-WHITE FIRE öncelikli tercihlerimdir. Küçük kuponlara ikisi yeter diye düşünüyorum. Kuponu büyütürken 2-KRALSIN ve 6-LADY ALINA eklenmeli diye düşünüyorum.
3.Ayak: Hazır durumda gördüğüm dört safkan arasında ayırım yapamıyorum. Öncelik gözetmeksizin. 1-BLUE VICTORY2-KATMA DEĞER5-ÇIKSALIN6-TIMETOSAYGOODBYE
4.Ayak: Uzayıp 2000 metreye çıkan mesafe, ayırım gözetmeksizin safkanların tümünü yazmak gerektiğini söylüyor. Hepsi.
5.Ayak: Önceliğimiz iki safkandan yana, 2-MAVİDALGA ve 1-KINALI KUZU geniş kupona 4-DERİN SULTAN düşünüyorum. Ekürilerin kazanması hiç beklemediğim bir sürpriz olur.
6.Ayak: İki safkanı birbirlerinden ayırmadan çok önde tutuyorum. Bunlar; 2-GOLDINIADIS6-YİĞİTER Rakip olarak plasede iki at daha düşünülebilir. 10-CHAMP LION ve 13-GHOST WARRIOR Ardı sıra sürpriz şansı olan iki at daha göze batıyor. 8-İSMİHAN ve 11-BIG MAN geniş kuponda dikkate alacağım.

Tablomuz:
1.Ayak: 4-(GÜLDÜR GÜLDÜR) BANKO.
2.Ayak: 4,1/2,6
3.Ayak: 1,2,5,6
4.Ayak: Hepsi (6 at)
5.Ayak: 2,1/4
6.Ayak:2,6/10,13//8,11
Tutarlar: 11,52  ile 103,68 arasında çeşitli versiyonlar.

İyi şanslar dilerim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir